Corolla

Legenda grįžta

Nuo 52 950 Lt

  • SąnaudosNuo4,1l/100 km
  • GaliaIki132DIN AG
  • CO2Nuo106g/km
Skaityti teisinę informaciją

 „Toyota Baltic AS“ („TBA“) „supažindina su modeliu“ (svetainėje), su geriausiomis jo savybėmis „toks, koks yra“ pagrindu. „TBA“ nepriima nusiskundimų dėl šios svetainės, jos turinio arba informacijos tikslumo ir susijusių paveikslų (įskaitant, bet neapsiribojant, parodytų transporto priemonių spalva). Tačiau visa „TBA“ atsakomybė, kylanti iš bet kokių tokių netikslumų arba klaidų, aiškiai įskaitoma į galutinę teisės leidžiamą apimtį.
Prašome atkreipti dėmesį, kad prieinamumas keičiasi priklausomai nuo klasės (kai kuriose parodytose transporto priemonėse gali būti įrangos, kuri nėra standartinės įrangos dalis, norėdami gauti detalios informacijos, prašome skaityti technines sąlygas ir įrangos aprašymą) ir prekybos šalies.
Daugiau informacijos apie specifikacijas ir įrangą Jūsų regione teiraukitės vietinėje „Toyota“ atstovybėje.
Nuo 2014 m. rugpjūčio 22 d. Lietuvoje kainos turi būti pateikiamos dviem valiutomis – litais ir eurais. Prašome žiūrėti Toyota kainoraštį PDF formatu, kuriame kainos pateikiamos abiejomis valiutomis. Kainos gali būti atnaujinamos be išankstinio įspėjimo. Tikslaus pasiūlymo teiraukitės savo Toyota atstovybėje.

Uždaryti

Patraukiamas langas

Corolla detaliau