1. Naujienos, istorijos ir įvykiai
  2. BEV Concepts
Spartusis pasirinkimas
Leiskitės į Elektrinę ateitį

Toyota elektrinė ateitis – jau čia

Plečiamas elektromobilių asortimentas

Toyota ir toliau pirmauja anglies dioksido emisijos mažinimo srityje, diegdama alternatyvių degalų naudojimo ir nulinės emisijos variklių technologijų naujoves. Susipažinkite su naujais koncepciniais modeliais, žyminčiais elektromobilių ateitį: Urban SUV Concept ir Sport Crossover Concept.

Urban SUV Concept
Drąsus ir kompaktiškas miesto nuotykių ieškotojas
Išbandykite elektromobilio galią su Toyota Urban SUV Concept, siūlomu su priekinių arba visų ratų pavara. Ilgaamžis, kokybiškas ir patikimas, su galimybe pasirinkti vieną iš dviejų baterijų, kad atitiktų individualius nuvažiuojamo atstumo poreikius ir biudžeto galimybes.

Bekompromisis elektrifikuotas vairavimas

Drąsaus ir galingo, bet kompaktiško dizaino Urban SUV Concept siūlo aukštesnę vairuotojo sėdėjimo padėtį ir suteikia pasitikėjimo savimi.

Sport Crossover Concept
Nauja elektrifikuota stiliaus ikona
Toyota elektrinės revoliucijos priešakyje – Sport Crossover Concept. Nauja stiliaus ikona, įkūnijanti dinamiškumą ir energiją, pasižymi aptakiomis fastbeko linijomis ir aerodinamišku siluetu, o salone slepia puikų komfortą ir didelę erdvę.

Elektra gyvenimui

Penkerių durelių praktiškumas, didelė bagažinė ir daug vietos kojoms gale: Sport Crossover Concept atitinka šiuolaikinį gyvenimo būdą su bekompromisiu komfortu.

Nuvažiuojamas atstumas EV režimu
Susipažinkite su elektromobilių modeliais
Susipažinkite su dabartiniu Toyota elektromobilių asortimentu, kurio pirmasis modelis – Toyota bZ4X. Automobiliai kurti galvojant apie ateitį, stengiantis užtikrinti anglies dioksido poveikio neutralumą naudojant nulinės emisijos technologijas ir alternatyvius degalus.