1. Beyond Zero
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

Įsivaizduokime geresnį pasaulį, kur nulis – tik pradžia

Toyota visada matė pasaulį šiek tiek kitaip. Ten, kur kiti įžvelgė barjerus ir kliūtis, mes radome galimybių. Štai kodėl buvome pionieriai nulinės emisijos kelionės link. Tačiau mums tai – tik pradžia. Norime žengti toliau. Nuo miestų, kuriems energiją tiekia švarus vandenilis, iki mobilumo sprendimų, kurie neša naudą kiekvienam: mes siekiame kurti tvaresnį, labiau įtraukiantį pasaulį bei visuomenę. Geresnį pasaulį.

Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia. Į švaresnį ir geresnį pasaulį!


Įveikime emisiją

Praėjo jau 25 metai nuo to momento, kai su Toyota Prius pristatėme novatorišką elektrifikuoto automobilio technologiją. Mes toliau dedame pastangas šioje srityje ir nenurimsime, kol savo klientams nepasiūlysime sprendimo, kuris tiktų ir jiems, ir mūsų planetai. Tai reiškia, kad nuo šiol turėsime didžiulę elektrifikuotų modelių pasiūlą – hibridų, įkraunamų hibridinių elektromobilių (PHEV), elektromobilių (BEV) ir vandenilinių transporto priemonių. Mūsų tikslas šiuo metu – ne tik pasiekti nulinę emisiją, bet ir žengti toliau. Siekiame kurti teigiamo poveikio transporto priemones. Tai – tokie automobiliai kaip vandenilinis Mirai, kuris išskiria tik vandenį ir važiuodamas valo orą.
Žr. daugiau


Įveikime kliūtis

Kai turite laisvę judėti, viskas įmanoma. Štai kodėl dirbame siekdami sukurti pasaulį, kuriame visi gali judėti laisvai. Dėl šios priežasties 2018–2024 metų laikotarpiui užmezgėme partnerystės ryšius ir su olimpinių, ir paralimpinių žaidynių organizatoriais. Todėl 2024 m. Paryžiaus olimpiadoje planuojame demonstruoti didžiulę naujų mobilumo sprendimų įvairovę. Tarp tokių – pagalbos žmonėms robotas, padedantis judėti tiems, kurie to negali padaryti patys. Taip pat pristatysime visiškai elektrinę transporto priemonę i-Ride, suprojektuotą neįgaliojo vežimėlių naudotojams, kad mobilumas būtų paprastesnis ir efektyvesnis.
Žr. daugiau


Įveikime pavojus

Siekiame, kad kiekviena kelionė taptų malonia visiems. Tai reiškia, kad turime galvoti apie kiekvieno asmens unikalius mobilumo poreikius. Vadinasi, turime rūpintis ne tik vairuotojais, bet ir keleiviais bei visais kitais asmenimis, kuriems mūsų transporto priemonės daro įtaką. LQ ir kituose panašiuose koncepciniuose modeliuose dirbtinis intelektas siekia suprasti vairuotoją ir nuskaito priekyje besidriekiantį kelią. Taip užtikrinama visų sauga. Kitas pavyzdys – išmanioji sistema Toyota T-Mate, perspėjanti ir padedanti vairuoti kelionės metu. Be to, sukūrėme virtualiąją avarijų simuliavimo programinę įrangą THUMS, kuria pasidalinome su visais automobilių gamintojais. Siekiame žengti ne tik už nulinės emisijos, bet ir už nulinių avarijų ribos.
Žr. daugiau


Įveikime iššūkius

Nulis – tik pradžia. Leidžiamės ten, kur mūsų gaminiai ir paslaugos visuomenei daro tik teigiamą poveikį. Tai reiškia, kad gaminsime automobilius ir kursime iniciatyvas, kurios bendruomenėms, visuomenėms ir visų mūsų planetai neš naudą.

Toyota aplinkosaugos iššūkis 2050 – tai mūsų pasiryžimas siekti tikrojo tvarumo visoje savo veikloje. Priimame Jungtinių Tautų tvarios plėtros tikslus ir siekiame judėti vandenilio bendruomenės link, kur visas transportas ir netgi ištisi miestai gaus energiją iš švarių vandenilio degalų. Įsivaizduojame geresnį pasaulį, nes nulis – tik pradžia.
Žr. daugiau