1. Start your impossible
  2. Videos
  3. Doors
Spartusis pasirinkimas
Spartusis pasirinkimas

 

Durys

Norint išplėsti galimybių ribas, reikia pasitikėti savimi

Net jei tai atrodo neįmanoma

Judėkite pirmyn

Visi mes (įskaitant ir geriausius pasaulio sportininkus) turime vieną bendrą savybę – tai, kas buvo neįmanoma, paversti realybe. Tiesiog reikia tikėti savimi. Jie neabejojo, kad gali tapti sporto virtuozais. Jūs galite tikėti galį keisti pasaulį mokslo srityje arba tiesiog įveikti savo pirmąjį pusmaratonį. Ką bepasirinktumėte – visur galima neįmanomą pakeisti pasiekiamu. Tiesiog reikia sukaupti drąsos ir žengti pirmąjį žingsnį.

Vienas žingsnis. Beribės galimybės

Svajonės apie

aukso medalį

Kelias į olimpinį auksą prasideda nuo svajonės

Niekas negimsta olimpiečiu. Janine Flock pati nusprendė neįmanomą paversti pasiekiamu. Tuomet ji sukaupė drąsą ir žengė pirmąjį žingsnį, įsivaizduodama save viso pasaulio akivaizdoje kovojančią už savo šalį. Kartais pradžia atrodo sunkiausia kelionės dalimi. Vis dėlto, sukaupę drąsą, visi galime nuversti savo kalnus.

Kelionės tikslą

pasieksite ekologiškai

Jums ir mūsų planetai naudingas mobilumas

Toyota tiki, kad per mobilumą galima atverti naujas duris į švaresnį pasaulį. Štai kodėl sukūrėme vandenilinius elektrinius Mirai, Sora (elektrifikuotą degalų elementų autobusą) ir e-Palette. Kad galėtumėte toliau įveikti savo kliūtis ir tuo pat metu laisvai kvėpuoti.