1. Electrified
  2. Fuel Cell Electric
  3. Environment

Švaresniam pasauliui

Toyota misija – nesustoti ties nulinėmis emisijomis, saugančiomis aplinką. Mes tikime, kad mobilumo ateitis – palikti pasaulį geresnį nei radome, todėl siekiame ateities kartoms kurti tvarią aplinką.

Švari ir saugi energija

Vandenilis – švarus ir saugus, jo yra visur aplink mus. Tai yra labiausiai paplitęs elementas, sudarantis net 70 % visatos materijos. Taigi, vandenilį galima gaminti vietoje, o, gamyboje naudojant tik atsinaujinančius energijos šaltinius, jis leidžia visiškai išvengti anglies emisijos. Šiuo metu vykdoma visą Europą apimanti iniciatyva sukurti vandenilinių transporto priemonių pildymo taškų tinklą. Jau atidaryta maždaug 200 degalinių, kasmet planuojama vis naujų.

Valo orą, kur bevažiuotumėte

„Noriu, kad Toyota sukurtų svajonių automobilį – transporto priemonę, kuri valytų orą“, – Katsuaki Watanabe, buvęs Toyota prezidentas (2007).

Mirai – šios fantastiškos ambicijos realumo įrodymas. Jame panaudotos revoliucinės technologijos, važiavimo metu gryninančios į degalų elementus įtraukiamą orą. Iš tikrųjų Mirai kas 10 000 km išvalo 4 730 400 litrų oro – tiek, kiek suaugęs žmogus sukvėpuoja per metus. Kam sustoti ties nulinėmis emisijomis?

Vanduo – vienintelė emisija iš išmetimo vamzdžio

Ateičiai pasiruošęs vandeniliu varomas automobilis. Toyota pirmoji oro gryninimo sistema, įrengta Mirai, veikia įsiurbdama orą į degalų elementus ir nukreipdama jį pro aktyvuotosios anglies filtrą. Taip jums važiuojant sulaikomi kenksmingi teršalai ir gryninamas oras.