Susisiekite su Toyota

Visuomet stengiamės savo svetainėje pateikti naujausią informaciją. Jei vis tik turite klausimų, norite pateikti pasiūlymų ar išsakyti pastabų, susisiekite su mumis.
Adresas
Järvevana tee 7b, 10132 Tallinn, Estija
El. paštas
cr@toyota.ee
Telefonu
+372 6745 300
Tuščias laukelis
Tuščias laukelis
Tuščias laukelis
Tuščias laukelis

Toyota Baltic AS (TBA), Järvevana tee 7b, 10132 Tallinn, Estonia, ir Toyota Motor Europe NV/SA (“TME”), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brussels, Belgium, kaip Duomenų valdytojai rinks jūsų Asmens duomenis (kaip nurodyta toliau) toliau aprašytais tikslais. 


Kai per mūsų „Toyota“  svetainę arba „Toyota“  programą kreipiatės į mus su prašymu dėl bandomojo važiavimo, kainos pasiūlymo, brošiūros, susitikimo ar bet kokiu kitu prašymu dėl informacijos apie „Toyota“  gaminius, paslaugas arba programas, taikomos toliau nurodytos taisyklės.

- Būsite paprašyti pateikti šiuos Asmens duomenis: vardas, pavardė, el. paštas ir/ar tel. nr.

- Šiuos Asmens duomenis naudosime tik jūsų prašymams įgyvendinti ir stebėti.

- Jūsų Asmens duomenimis nebus dalijamasi su jokia kita įmone, išskyrus atvejus, kai tam tikrus jūsų prašymus gali įgyvendinti jūsų pasirinkta įgaliotoji mažmeninės prekybos įmonė / remonto dirbtuvės .

- Kad tiek mes, tiek jūs patys galėtumėte sklandžiai stebėti prašymų vykdymą, jūsų Asmens duomenys bus saugomi 6 mėnesius po jų pateikimo datos, o praėjus šiam laikui bus pašalinti.


Pirmiau pateiktas taisykles reikia perskaityti kartu su Bendrosiomis „Toyota“ privatumo ir asmens duomenų apsaugos politikos nuostatomis, kuriose aprašomi bendrieji jūsų Asmens duomenų apdorojimo modalumai ir kurias turite perskaityti bei su kuriomis turite sutikti.Spustelėkite šią nuorodą.

Tuščias laukelis
Tuščias laukelis

Dėkojame!

Ačiū, kad susisiekėte su Toyota. Pasistengsime kuo greičiau įvykdyti jūsų užklausą. Kol esate čia, kodėl jums neatlikus žemiau išvardintų dalykų? Jums nebereikės dar kartą pateikti savo kontaktinių duomenų…