MOBILUMO
SPRENDIMAI

MOBILUMAS VISIEMS

Jau daugiau nei 85 metus Toyota savo inovacijomis stengiasi palengvinti žmonių gyvenimą. Tačiau net ir po tiek laiko mes vis dar galime daug ką nuveikti. Galvodami apie ateitį, mes išsikėlėme dar ambicingesnį tikslą – suteikti visai žmonijai judėjimo laisvę.

/
/
Informatorius ant Jūsų pečių. Ši technologija padeda žmonėms orientuotis aplinkoje, suteikdama daugiau laisvės, savarankiškumo ir drąsos.
/
Tai lyg slidinėjimas miesto gatvėmis.

Nepaprastai kompaktiška, aplinką tausojanti ir manevringa transporto priemonė i-ROAD pasižymi automobiliui būdingu saugumu ir komfortu.

/
.
/

Išsilaisvinimas iš savo pačių pančių.
Universalus asmeninis mobilumo pagalbininkas, galintis įveikti sudėtingas vietas ir pakelti naudotoją iki stovinčio žmogaus lygio, kad būtų patogiau šnekėtis.

Lygios galimybės.
Nesvarbu, ar būtų naudojama biure ar žaidimų aikštelėje, manevringa transporto priemonė Exo-Wheel padeda žmonėms judėti per gyvenimą.

/

/
/
Automobilis, pažįstantis savo vairuotoją. Mūsų TOYOTA CONCEPT-愛 i – nepamainomas kelionių partneris su dirbtiniu intelektu. Jis nuolat tobulėja, saugo ir įkvepia savo vairuotoją.

Ateityje visuomeninis transportas taps asmeniniu.
TOYOTA CONCEPT-愛 i RIDE – mūsų transporto priemonės dalijimosi sprendimas ateities miestams. Ši koncepcija pakeis visuomeninį transportą asmeniniu, kuris bus prieinamas ir neįgaliųjų vežimėliais judantiems žmonėms.

/
/

Pravažiuos ten, kur negali automobilis.
Šaligatviais judėti sukurta ypač kompaktiška autonominė transporto priemonė TOYOTA CONCEPT-愛 i WALK padeda naudotojui įveikti paskutinę kelio atkarpą.

/
Linksma kelionė su vaikais arba be jų. Trivietė, kompaktiška, autonominė transporto priemonė i-TRIL lengvai įveikia siauras erdves ir gali vežioti po miestą bei pargabenti atgal.
/

ROBOTAS-ŽMONIŲ PAGALBININKAS

/
/
Jūsų pagalbininkas. Draugiškas robotas padeda savo šeimininkui gyventi nepriklausomai, susidoroti su kasdienėmis užduotimis ir palaikyti ryšį su savo šeimos nariais bei draugais.

FIZINĖS REABILITACIJOS PAGALBOS ROBOTAS

/
Iš naujo išmokys Jus vaikščioti. Fizinės Reabilitacijos Pagalbos Robotas – įrenginys, skirtas judėjimo problemų turintiems asmenims. Jis padeda jiems atgauti savo įgimtą gebėjimą vaikščioti.
/

Pristatyti Toyota prototipai. Neparduodama.

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: