ĮKVĖPTI PASAULĮ
JUDĖTI

Toyota, kaip pasaulinė olimpinių ir parolimpinių žaidynių transporto partnerė, yra įsitikinusi, jog
judėdami mes galime pasiekti neįmanomų rezultatų.

/

„Po šia olimpinių ir parolimpinių žaidynių vėliava dar kartą įrodykime kartu, jog sportas gali suvienyti žmones.“

AKIO TOYODA

Toyota Motor Corporation prezidentas

TOYOTA SIEKIS

Mes esame iš visos širdies pasiryžę atskleisti žmogaus potencialą per
judėjimo galią, todėl didžiuojamės būdami olimpinių ir parolimpinių žaidynių partneriais.Žaidynės yra didžiausia pasaulyje žmogaus judėjimo šventė. Jos suteikia galimybę patirti tikrą sporto jėgą: sportas meta mums iššūkį, įkvepia ir svarbiausia – suvienija. Toyota, kaip pasaulinė olimpinių ir parolimpinių žaidynių transporto partnerė, siekia to paties tikslo – įkvėpti žmones judėti į priekį, už finišo linijos ir to, kas neįmanoma, ribų.

Skleisdami sporto idėją po visus pasaulio kampelius, mes bendradarbiaujame su Tarptautiniu olimpiniu komitetu (TOK) ir Tarptautiniu parolimpiniu komitetu (TPK), kad padėtume olimpinių ir parolimpinių žaidynių dalyviams įgyvendinti savo svajones, nepriklausomai nuo jų aplinkybių.

/

ANDREA ESKAU

Vokietijos parolimpinė sportininkė – dviratininkė, biatlonininkė ir slidininkė.Jau kelis sezonus Toyota bendradarbiauja su keturių aukso medalių laimėtoja iš Vokietijos Andrea Eskau gaminant jai specialų dviratį iš anglies pluošto parolimpinėms žaidynėms ir slides žiemos parolimpiadai. Andrea gimė su čempionės charakteriu. Mes džiaugiamės galėdami atlikti kuklų vaidmenį jos jaudinančioje parolimpinėje kelionėje.
/

TYRONE PILLAY

Parolimpinis rutulio stūmikas ir Toyota darbuotojas iš Pietų Afrikos.Mes taip pat labai sergame už savo Tyrone Pillay iš Durbano (Pietų Afrika). Jis yra Toyota technikos specialistas ir stiprus rutulio stūmikas. Tyrone gimė su kojų negalia, tačiau tai niekada jo nesustabdė siekti aukštumų. Mums buvo didelė garbė įteikti Tyrone „2017 Toyota Global President's Award“ apdovanojimą už jo įspūdingus pasiekimus ir komandinį darbą 2016 m. parolimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire.

/
/
LENGVOJI ATLETIKA28 metų Tatyana jau yra 17-kos parolimpinių žaidynių medalių laimėtoja. Tatyana, gimusi su įskilu stuburu (spina bifida) ir augusi Rusijos vaikų namuose, siekia neįmanomo nuo ankstyvųjų dienų.
/
PLAUKIMASPabėgėlių olimpinės rinktinės plaukikas. Rami Anis treniruojasi siekdamas įgyvendinti savo išsikeltus tikslus 2020 m. olimpinėse žaidynėse. Net kai karas niokojo jo gimtąjį Alepo miestą Sirijoje, Rami toliau tęsė savo olimpinę kelionę, demonstruodamas pasauliui savo geležinę valią.
/
/
/
LENGVOJI ATLETIKAIš Nigerijos kilusi lengvaatletė amerikietė Seun Adigun 2012 m. dalyvavo 100 metrų barjeriniame bėgime, atstovaudama JAV komandai. Naujasis jos tikslas – tapti Nigerijos bobslėjaus komandos pilote.
/
MARATONASNors seserys Leila, Liina ir Lily iš Estijos perėjo atskirą kvalifikaciją, tačiau jos buvo pirmos identiškos trynukės, dalyvavusios olimpinėse žaidynėse drauge vienu metu.
/
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: