ĮKVĖPTI PASAULĮ
JUDĖTI

„Toyota“, kaip pasaulinė olimpinių ir paralimpinių žaidynių transporto partnerė, yra įsitikinusi, jog
judėdami mes galime pasiekti neįmanomų rezultatų.

/

„Po šia olimpinių ir paralimpinių žaidynių vėliava dar kartą įrodykime kartu, jog sportas gali suvienyti žmones.“

AKIO TOYODA

„Toyota Motor Corporation“ prezidentas

TOYOTA SIEKIS

Mes esame iš visos širdies pasiryžę atskleisti žmogaus potencialą per
judėjimo galią, todėl didžiuojamės būdami olimpinių ir paralimpinių žaidynių partneriais.Žaidynės yra didžiausia pasaulyje žmogaus judėjimo šventė. Jos suteikia galimybę patirti tikrą sporto jėgą: sportas meta mums iššūkį, įkvepia ir svarbiausia – suvienija. „Toyota“, kaip pasaulinė olimpinių ir paralimpinių žaidynių transporto partnerė, siekia to paties tikslo – įkvėpti žmones judėti į priekį, už finišo linijos ir to, kas neįmanoma, ribų.

Skleisdami sporto idėją po visus pasaulio kampelius, mes bendradarbiaujame su Tarptautiniu olimpiniu komitetu (TOK) ir Tarptautiniu paralimpiniu komitetu (TPK), kad padėtume olimpinių ir paralimpinių žaidynių dalyviams įgyvendinti savo svajones, nepriklausomai nuo jų aplinkybių.

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: