Naujasis AYGO

Sėkmės istorija tęsiasi. Smagesnis vairavimas nei anksčiau.

Naujasis Toyota AYGO pirmą kartą pristatomas 2018 m. Ženevos automobilių parodoje. Siekdami sustiprinti išskirtines modelio savybes, Toyota dizaineriai ir inžinieriai ne tik atnaujino AYGO jaunatvišką ir savitą įvaizdį, bet ir pagerino jo eksploatacines savybes bei vairavimą, kad automobilį vairuoti būtų dar smagiau.

Išskirtinė, jaunatviška išvaizda

Naujasis AYGO išsaugojo simbolinį „X“ dizainą priekyje, kuris nebėra vien tik dvimatis dažymas ir buvo perdarytas į išraiškingesnį, trimatį architektūros elementą.

Išskirtinį priekio dizainą sudaro perdaryti, ryžtingą žvilgsnį „metantys“ dienos šviesos žibintai (DRL), kurie dar labiau sustiprina AYGO akį traukiantį dizainą. Apatinė dalis įrėmina priekines groteles ir pabrėžia AYGO stabilumą, o kompaktiškas dydis – vikrumą.

Iš šono labiau trimatis priekis bei perdaryti galiniai žibintai vizualiai sujungia automobilio priekį ir galą bei sukuria judėjimo į priekį bei didesnį dinamiškumo įspūdį.

Gale naujieji šviesos diodų DRL žibintai suteikia AYGO modernią išvaizdą ir leidžia atpažinti modelį iš pirmo žvilgsnio. Unikalus šviesų dizainas tarsi sukuria kompaktiškos kabinos įvaizdį virš platesnės apatinio buferio srities bei pabrėžia automobilio galo plotį ir stabilumą.

/
/
Modelių variantai visiems

Naujasis AYGO pritaikytas įvairių klientų skoniams ir poreikiams. X-play yra standartinė naujojo modelio komplektacija, kurios pagrindu atliekamos visos modifikacijos, leidžiančios klientams pritaikyti automobilį pagal savo skonį. Naujoji aukštesnė komplektacija x-clusiv yra apima visas x-play komplektacijos ypatybes. Kėbulo spalvą galima rinktis iš trijų dvispalvių variantų.

AYGO asortimentą taip pat papildys du specialūs modeliai: x-cite ir x-trend. X-cite yra ekstravertiškiausias AYGO asortimento variantas dėl unikalaus dvispalvio raudonos spalvos kėbulo varianto, specialiai jam pritaikytų 15 colių juodų ratlankių, Manhattan sėdynių apvalkalų, kėbulo spalvos ventiliacijos angų apvadų ir pavaros svirtelės antgalio bei juodo prietaisų skydelio. X-trend įspūdingas žydras eksterjeras derinamas su juodais žibintų ornamentais, išorės lipdukais, specialiai sukurtais 15 colių 10 stipinų ratlankiais, iš dalies odiniu interjeru bei prie išorės priderintais interjero elementais.

Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.