1. Nauji automobiliai
 2. Performance

Tikrojo elektromobilio pojūtis

Toyota bZ4X suteikia gryną vairavimo malonumą. Jo svorio centras žemai, o grindyse įrengta baterija ir puiki visų ratų pavara užtikrina fantastišką Toyota bZ4X stabilumą, išskirtinį valdymą ir geresnę kontrolę. Toyota bZ4X pranoksta lūkesčius. Jis užtikrina išties sklandžią vairavimo patirtį, kokios bebūtų sąlygos kelyje.

Ant bet kokio kelio. Jis gali viską.

Naujai sukurta visų varomųjų ratų pavara „X-Mode“ padidina našumą ir saugą, kad Toyota bZ4X galėtų riedėti bet kokiu pagrindu, išnaudodamas fantastinės visų varomųjų ratų pavaros gebėjimus.

Neprilygstamas valdymas

Dėl žemo svorio centro ir didelio kėbulo standumo vairavimas itin intuityvus vertinant ne tik elektromobilių, bet ir kitų automobilių standartais. Siekiant didesnio efektyvumo, kontroliuoti greitėjimą ir lėtėjimą galima valdant tik vieną – greičio – pedalą. 

Efektyvi klimato kontrolė

Novatoriška Toyota bZ4X šildymo sistema užtikrina fantastišką efektyvumą ir mažesnes elektros sąnaudas. Joje naudojamas mažai energijos eikvojantis šilumos siurblys yra itin efektyvus, kad nuvažiuotumėte toliau. Jis žiemos metu siurbia šilumą iš lauko oro ir ja šildo automobilį. Taip užtikrinamas šildymas bei oro kondicionavimas ekstremalioje temperatūroje ir eikvojama gerokai mažiau energijos nei standartinėmis oro kondicionavimo sistemomis.

Baterijos efektyvumas

Toyota pasitelkė daugiau nei 25 metų kauptą transporto priemonių elektrifikavimo patirtį, kad naujojo Toyota bZ4X ličio jonų baterija pasižymėtų pirmaujančia pasaulyje kokybe, patvarumu ir patikimumu.

Be to, Toyota pasitikėjimas baterijos kokybe atsispindi garantijoje, kad net ir praėjus iki 10 metų laikotarpiui, ji išlaikys iki 70 % talpos. Jai taikoma gamintojo suteikiama elektromobilio garantija (8 metai arba 160 000 kilometrų) ir papildoma išplėstinė baterijos priežiūros garantija (iki 10 metų arba iki 1 mln. km), kuri aktyvuojama po kasmet atliekamos elektromobilio būklės patikros (taikomos papildomos sąlygos ir nuostatos).

Ilgai eksploatacijai sukurtos baterijos

Toyota plačiai žinoma dėl savo gaminių patikimumo. Mūsų elektromobilių baterijos sukurtos akcentuojant šią svarbią ypatybę. Toyota baterijos ne tik užtikrina puikų komfortą ir vairavimo dinamiką, bet ir yra sukurtos siekiant patvarumo. Šis požiūris leidžia Toyota siūlyti geriausią rinkoje 10 metų trukmės išplėstinę akumuliatoriaus priežiūros programą.

Toyota baterijos kuriamos siekiant balansuoti penkis pagrindinius elementus.

Sauga

Sauga visada buvo mūsų prioritetas. Toyota baterijos yra kuriamos siekiant visiškos eksploatacijos ramybės.

Patvarumas

Toyota baterijos laikui bėgant išlaiko geras eksploatacines savybes.

Kokybė

Toyota elektromobilių baterijos sukurtos laikantis itin griežtų standartų.

Gera kaina

Mums svarbiausia – klientai, todėl Toyota baterijos kuriamos tam, kad tikrieji elektromobiliai būtų įperkami.

Našumas

Toyota elektromobilius smagu vairuoti, be to, jie pasižymi nuline emisija ir mažomis eksploatacijos sąnaudomis.

Nuvažiuokite toliau

Jūsų nuvažiuojamam atstumui įtakos turi du pagrindiniai aspektai. Pirmasis – Toyota automobilio optimizavimas prieš kelionę. Patikrinkite slėgį padangose ir išimkite nereikalingus daiktus, kad sumažintumėte svorį. Jei lauke šalta, paruoškite saloną, kol automobilis įkraunamas. Kelionėje svarbu pasirinkti tinkamus režimus ir apgalvoti vairavimo elgseną. Vadovaukitės šiais patarimais, kad padidintumėte nuvažiuojamą atstumą.
 • Nustatykite ekonominį vairavimo režimą

  Taip pat venkite staigaus greitėjimo ir lėtėjimo.

 • Nustatykite šildytuvą veikti automatiniu ekonominiu režimu

  Taip nuvažiuojamą atstumą galite padidinti iki 5 %.

 • Paruoškite saloną, kol automobilis įkraunamas

  Tą galite padaryti naudodamiesi MyT programėle arba automobilio multimedijos ekranu.

 • Vairuokite sumaniai

  Važiuokite vidutiniu greičiu, ypač greitkeliuose.

 • Patikrinkite slėgį padangose

  Dėl netinkamo slėgio padangose nuvažiuojamas atstumas trumpėja.

 • Pašalinkite nereikalingus krovinius

  Kuo sunkesnį bagažą vežate, tuo didesnės bus energijos sąnaudos.