Susipažinkite su saugos įranga

Toyota Safety Sense saugos įrangos paketas įtrauktas į visų Camry modelių standartinę komplektaciją. Juk sauga – tai būtinybė, o ne alternatyva.
/
/
/
Automatinė tolimųjų šviesų sistema

Į Toyota Safety Sense paketą įtraukta automatinė tolimųjų šviesų sistema užtikrina optimalų visų eismo dalyvių matomumą tamsiu paros metu. Kamera fiksuoja priešpriešiais ir priekyje važiuojančių transporto priemonių šviesas, taip pat stebi gatvės apšvietimo ryškumą. Sistema automatiškai įjungia tolimąsias arba artimąsias šviesas, užtikrindama saugesnį vairavimą tamsiu paros metu.

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema

Toyota Safety Sense komplektui priklausanti pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema stebi eismo ženklus priekyje ir naujame spalvotame TFT ekrane pateikia lengvai suprantamą naudingą informaciją, pavyzdžiui, apie nurodytą greičio apribojimą ar lenkimo draudimą. Nesilaikant kelio ženklų nurodymų, sistema taip pat įjungia vaizdo ir garso signalus.

Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija

Į Toyota Safety Sense įrangos komplektą įtraukta Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, naudodamasi milimetrinių bangų radaru ir kamera, fiksuoja priekyje važiuojančias kitas transporto priemones. Nustačiusi susidūrimo riziką, ji įspėja vairuotoją garso bei vaizdo signalais ir įjungia pagalbinę stabdymo sistemą. Jei vairuotojas laiku nenuspaudžia stabdžio pedalo, automobilis automatiškai pradedamas stabdyti, kad būtų išvengta susidūrimo arba sušvelnintas smūgis susidūrimo metu. Sistema ne tik fiksuoja transporto priemones – ji gali anksti aptikti ir pėsčiuosius.

/
/
/
Visame greičio diapazone veikianti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Ši Toyota Safety Sense komplekte esanti sistema palaiko pastovų automobilio greitį nenaudodama akceleratoriaus pedalo ir išlaiko nustatytą minimalų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Šiam atstumui sumažėjus, sistema sumažina greitį, kad būtų išlaikytas atstumas iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, pristabdydama arba, esant būtinybei, visiškai sustabdydama automobilį. Atstumui padidėjus, automobilis pradeda atitinkamai didinti greitį, kol eismo sąlygos kelyje leidžia atstatyti pasirinktą pastovų greitį. Ši funkcija siūloma tik automobiliams su automatine transmisija.

Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema su vairo valdymo funkcija

Naudodamasi kamera, ši Toyota Safety Sense komplekte esanti sistema fiksuoja kelio juostų žymas ir įspėja vairuotoją garso bei vaizdo signalais, kai automobilis pradeda keisti judėjimo trajektoriją važiuojamojoje juostoje nerodydamas posūkio signalo. Vairo valdymo funkcija padeda pakoreguoti vairo pasukimo kampą automobiliui netyčia nukrypus iš kelio juostos.

Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.