1. Nauji automobiliai
 2. Prius Plug-in Hybrid
Spartusis pasirinkimas

Naujasis Prius Plug-in Hybrid

Gražus, dinamiškas ir itin efektyvus
Prius visada plėtė galimybių ribas ir griovė tradicijas. Pristatęs hibridinio automobilio koncepciją, naujasis Prius toliau plėtoja aukštesnį įkraunamojo hibridinio elektromobilio lygį. Tai – naujųjų technologijų pionierius. Jo dviguba DNR elektros režimą kasdienėms kelionėms sujungia su efektyviosios hibridinės jėgainės suteikiama ilgų nuotolių įveikimo laisve. Naujasis Prius Plug-in Hybrid – jau čia. Jis išmanus, drąsus ir netikėtas.

 

Susipažinkite su naujuoju Prius Plug-in Hybrid apžiūrėdami jį 360° kampu

Vaizduojamas tik vienos komplektacijos modelis, kuris neatspindi viso asortimento.

Įkraunamasis hibridas be kompromisų

Kam leistis į kompromisus? Naujasis Prius Plug-in Hybrid siūlo tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių. Rinkitės elektros režimą ir sklandžiai važiuokite, paprasčiausiai perjungę greitai reaguojančią elektrinę pavarą. Išsekus akumuliatoriui, sistema tiesiog persijungs į efektyvią hibridinę sistemą. Automobilis sklandų našumą suderina su žemomis degalų sąnaudomis ir mažomis CO₂ emisijomis.

Įspūdingai racionalizuotas

Naujasis Prius Plug-in Hybrid iš ankstesnių modelių paveldėjo pleišto monobloką ir papildė jį dabitiškomis linijomis. Taip buvo sukurtas naujas, rafinuotas, kupė stiliaus siluetas.  Išskirtinio grynumo dizainą be paviršutinių detalių įkvėpė natūralus oro srautas. Šios dinamiškos formos stiliaus su kūjaryklio motyvu priekyje tiesiog neįmanoma ignoruoti. 

Jūsų naujoji mėgstamiausia vieta

Prius interjeras su į vairuotoją orientuotais prietaisais, išskleidžiamuoju prietaisų skydeliu ir prabangiomis keleivių komforto ypatybėmis – tai vieta, kurioje bus malonu leisti laiką. Tamsių spalvų fone matosi harmoningi akcentai. Tarp patogių naudoti technologijų – daugiafunkcis vairuotojo ekranas, kuriuo naudodamiesi galėsite valdyti automobilio funkcijas. O greitai reaguojantis prietaisų skydelio apšvietimas, susietas su pažangiomis automobilio saugos sistemomis, leis pasiekti naują budrumo lygį. 

Modernios technologijos

Prius visada buvo technologijų vėliavnešys. Naujasis modelis – ne išimtis. Jame yra įdiegtos galingos jungiamumo funkcijos ir intuityvios sąsajos, sklandžiai integruojančios Jūsų skaitmeninį stilių. Automobilio saugos ir patogumo galimybės, įskaitant nuotolines paslaugas, pasiekiamas naudojantis MyT programėle, padės užtikrinti tai, kad kiekviena kelionė būtų saugesnė, paprastesnė ir smagesnė.

 • Pagalba Jums

  Naujajame Prius Plug-in Hybrid yra įdiegta visiškai nauja Toyota T-Mate versija. T-Mate su įvairiomis vairuotojo pagalbos ir susidūrimų švelninimo sistemomis yra neįkainojama pagalba šiandieninėje sudėtingo vairavimo aplinkoje. Jai negali prilygti joks kitas šios klasės automobilis.

 • Visada atnaujintas

  Prius gali atsinaujinti naudodamasis duomenų perdavimo moduliu ir internetinio naujinimo funkcija. Galite būti ramūs, kad jį pasieks naujausios multimedijos ir saugos sistemos, programinė įranga bei funkcijos.  

 • Išnaudokite saulės energiją

  Prius Plug-in Hybrid yra toks pažangus, kad netgi gali išnaudoti saulės energiją važiavimui*.  Saulės modulis ant stogo įkrauna jo akumuliatorių ir padidina per dieną elektra nuvažiuojamą atstumą. Jei paliksite jį stovėti kelias dienas, Prius tęs akumuliatoriaus įkrovimą saulės energija. 

  * Priklauso nuo komplektacijos.