1. Nauji automobiliai
  2. RAV4 plug-in
Spartusis pasirinkimas

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid

Turtingas visureigių paveldas ir gryna elektromobilio galia
Susipažinkite su nauju įkraunamu hibridu, pasižyminčiu drąsiu ir gerai apgalvotu RAV4 dizainu. Dėl didesnio ličio jonų akumuliatoriaus ir 2,5 l darbinio tūrio Hybrid Dynamic Force variklio važiuokite miesto gatvėmis arba įveikite nelygius užmiesčio kelius su mažesniu išmetamųjų teršalų kiekiu ir mėgaukitės gerokai ilgesniu nuvažiuojamu atstumu važiuodami elektros režimu. Naudokitės naujomis pažangiomis multimedijos technologijomis, belaidžiais programinės įrangos atnaujinimais ir svarbia eismo informacija, kuri teikiama su MyT skaitmeninėmis paslaugomis. Mėgaukitės įspūdingu sukimo momentu ir staigiu pagreičiu su šiuo geriausiu klasėje Toyota hibridu.

Nuotolinės paslaugos

Kasdieniam gyvenimui pritaikytos technologijos. Su pažangiomis transporto priemonėje integruotomis skaitmeninėmis funkcijomis, patogiomis nuotolinėmis paslaugomis ir daugybe T-Mate saugos ir pagalbos sistemų visada būsite priešakyje. Dėl intuityvių technologijų bet kokia kelionė bus maloni. Susipažinkite su Toyota Smart Connect. Mėgaukitės sklandžia debesijos navigacija, balsu valdomomis funkcijomis, sekite eismo informaciją realiu laiku ir stebėkite įvykius kelyje.

Multimedijos ekranas

RAV4 Plug-In Hybrid siūlo integruotą multimedijos įrangos komplektą ir išsiskiria rafinuotu išoriniu dizainu. Intuityviame multimedijos ekrane yra 10,5 colių jutiklinis ekranas su naujausia išmaniojo telefono integracija belaidžiu ryšiu Apple CarPlay. Šiame galingame hibridiniame automobilyje, kuriame prioritetas teikiamas ryšiui, tokios funkcijos kaip Voice Agent ir debesų navigacija lengvai valdomos didelės raiškos spalvotame ekrane. Paprastos frazės, tokios kaip „Hey, Toyota“, sumaniai pažadina sistemą ir leidžia naudotis debesijos navigacija, kad galėtumėte atsisiųsti naujausią prieinamą žemėlapį, eismo ir maršrutų informaciją. 

 

Skaitmeninis prietaisų skydelis

Atnaujintame RAV4 Plug-In Hybrid skaitmeniniame prietaisų skydelyje galite pasirinkti vieną iš keturių skirtingų temų: Casual, Smart, Sport ir Tough, kad galėtumėte individualizuoti savo patirtį. Pasirinkite norimą stilių, tada – vieną iš trijų skirtingų išdėstymų, kad ekranas būtų maksimaliai pritaikytas asmeniniams poreikiams. Taip pat galėsite nuspręsti, kiek ir kokios informacijos norite matyti.

Toyota T-Mate. Su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

Toyota RAV4 pasižymi geriausiomis savo klasėje saugumo funkcijomis, kadangi jame įdiegtas T-Mate – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tarp jų yra Toyota Safety Sense ir kitos vairavimo bei automobilio statymo pagalbos funkcijos.
  • Toyota Safety Sense Automobilyje RAV4 yra saugos įranga Toyota Safety Sense, kurioje įdiegtos naujausios technologijos, skirtos išvengti dažniausiai pasitaikančių nelaimingų atsitikimų. Susidūrimų padedanti išvengti sistema gali aptikti ir apsaugoti Jus nuo incidentų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Ji veikia perspėdama vairuotoją garsiniais ir vaizdiniais įspėjamaisiais signalais bei padėdama stabdyti. Jei vairuotojas laiku nestabdo, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Be to, susidūrimo sankryžose išvengimo sistema ir avarinio vairavimo sistema padeda apsisukti sankryžose ir atlikti manevrus, siekiant išvengti susidūrimo.
  • Vairavimo pagalba Nematomų zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniame veidrodėlyje. Tai ypač naudinga lenkiant. Be to, Toyota Smart Connect funkcija perspėja vairuotoją apie Eismo pavojus, pvz., priekyje įvykusią avariją, slidų kelią ir t. t., naudodama iš kitų vairuotojų gautą informaciją ir rodydama ją multimedijos ekrane. Priklausomai nuo multimedijos sistemos, ja naudojantis taip pat galima pranešti apie pavojus, taip prisidedant prie bendro eismo saugumo gerinimo.
  • Automobilio statymo pagalba Be to, RAV4 įrengtos kitos naujoviškos T-Mate automobilio statymo pagalbos funkcijos, pavyzdžiui, Rear Cross Traffic Alert su automatinio stabdymo funkcija. Kai atbuline eiga išvažiuojate iš stovėjimo vietos, ši sistema stebi, ar nėra iš kairės arba dešinės atvažiuojančių transporto priemonių, perspėja apie jas ir įjungia stabdžius, kad padėtų išvengti susidūrimo.