1. Nauji automobiliai
  2. Practicality

SKIRTAS GYVENIMUI PALENGVINTI

Corolla Cross puikiai tinka kiekvienai dienai, siūlydamas patvaraus šeimos automobilio ir intuityvaus visureigio dizaino derinį. Čia ne tik daugiau vietos galvai ir kojoms: dėl erdvios bagažinės, aukšto pakrovimo slenksčio ir plačios bagažinės angos lengviau susidėti daiktus.
  • Stebinantis erdvumas Santykiu 60:40 dalijami ir nulenkiami galinės sėdynės atlošai akimirksniu suformuos erdvę Jūsų lagaminams, dviračiams ir kitiems daiktams, kuriuos norėsite pasiimti į kelionę.
  • Lengva įlipti Plačiai atsidarančios galinės durelės padės lengvai ir patogiai parsinešti pavargusius keleivius namo.
  • Tilps viskas Patogus pakrovimo aukštis ir išskirtinė bagažinės erdvė reiškia, kad užteks vietos viskam – ir vaikams į sporto klubą vežti, ir savaitgaliams su artimaisiais.

Praskaidrinkite savo dieną

Pro didelį panoraminį stogą saloną užlieja šviesa, kurianti papildomą erdvės pojūtį. Jaukiame Corolla Cross salone visi jausis patogiai net ir ilgų kelionių metu.

Sėskitės ir atsipalaiduokite

Didelėse galinėse sėdynėse apstu erdvės kojoms. Patogios galvos atramos padės visiems keleiviams – ir dideliems, ir mažiems – mėgautis patogia kelione. Puikiai tinka ilgoms kelionėms.

Ir visi bus laimingi

Corolla Cross kviečia visus keleivius – didelius ir mažus – lipti į patogų saloną, kur pakaks erdvės mėgautis visiems. Čia pakanka vietos kojoms ir galvai, o atlenkiamieji porankiai ir galinių sėdynių ventiliacijos angos kuria komfortą visame salone. Čia gausu vietos filmams, vaizdo žaidimams ir kt.