Naujoji Toyota Corolla

Naujas Corolla Hybrid etapas

Prasideda naujas įdomus perkamiausio pasaulyje automobilio etapas. Tai geriausias iki šiol Corolla automobilis, nesvarbu, ar tai būtų dinamiškas ir sportiškas hečbekas, ar stilingas ir rafinuotas Touring Sports.
Corolla grįžta – kupina staigmenų.

Pirmą kartą Toyota siūlo galimybę pasirinkti iš dviejų hibridinių variklių (1,8 l ir 2,0 l hibridinių versijų) vienam modeliui, taip pat visus Toyota New Global Architecture (TNGA) platformos teikiamus privalumus. Corolla leidžia mėgautis energingu vairavimu. Nesvarbu, ar Jus domina kompaktiškas hečbekas, ar universalus Touring Sports, metas rinktis naująją Corolla su hibridiniu galios agregatu.

Nauja sportiška ir dinamiška išvaizda

Naujasis Corolla modelis atrodo įspūdingai iš visų pusių. Stilingas žemas variklio dangtis išryškina sportišką profilį. Žiūrint iš priekio ir iš galo, į akis krinta tvirta ir plati automobilio stovėsena. Įspūdingos priekinės grotelės, LED priekiniai žibintai, trys išskirtinio dizaino ratlankių variantai ir siūlomos dvispalvės kėbulo galimybės padeda sukurti efektingą įvaizdį. Naujasis Corolla Touring Sports išsiskiria universaliu vidumi ir dinamiška išore.

/
Nauja įkvepiančio vairavimo formulė

Toyota New Global Architecture (TNGA) platforma yra visų Toyota ateities galios agregatų ir automobilių konstrukcinis pagrindas. Ji iš pagrindų keičia Toyota automobilių projektavimo, konstravimo ir gamybos būdus ir yra neatsiejama bendrovės misijos nuolat tobulinti automobilius, kad jie būtų stilingesni, smagesni vairuoti ir saugesni, dalis.

/
Europe is choosing Toyota Hybrid

With over 12 million Toyota drivers choosing vehicles from the world’s largest Hybrid model range, including two million here in Europe, Hybrid never felt so good. Now you can drive anywhere and everywhere without having to worry about emission restrictions. You’ll also enjoy a supremely quiet drive when running on electric power, as well as a unique self-charging ability. And you can choose between the 1.8 litre Hybrid for a smooth, relaxed drive and a new 2.0 litre Hybrid for effortless acceleration by delivering a spirited dynamic drive.

Whatever engine you choose, you’ll enjoy a confident, natural drive with the power and precision you demand, thanks to the Toyota New Global Architecture (TNGA) platform. Built on the core strengths of a low centre of gravity and a perfectly balanced chassis, it delivers exceptional handling and stability for an unrivalled driving experience.

/

Toyota Safety Sense

Daugiau apie Corolla

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: