Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima

Corolla – kiekvieno poreikiams

Prie elegantiškojo Corolla sedano prisijungus vikriajam Corolla hečbekui ir universaliajam Corolla Touring Sports, prasidėjo naujas visų laikų perkamiausio pasaulyje automobilio raidos etapas, kurį ženklina hibridinė technologija. Nuo šiol, nepaisant jūsų gyvenimo būdo ar pasirinkto kėbulo tipo, galėsite mėgautis automatiškai įkraunamo hibridinio galios agregato privalumais ir patikimumu, kuriuo garsėja Toyota. Stilingas, efektyvus ir malonus vairavimas – tai naujojo Corolla skiriamieji bruožai, paverčiantys šį automobilį naujųjų laikų ikona.

Su naująja „Corolla“ jūs gausite 3 metų nemokamą aptarnavimą.

Nemokamos techninės priežiūros planas taikomas turint techninės priežiūros sutartį su autorizuota Toyota atstovybe. Nemokamos techninės priežiūros planas galioja trejus metus arba iki nuvažiuojant 45 000 km (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Jame numatytos paslaugos teikiamos laikantis gamintojo programos bei nustatytų laiko intervalų. Visi techninės priežiūros darbai, atliekami nuvažiavus 15 000, 30 000 ir 45 000 km, nurodyti interneto svetainėje https:// mano.toyota.lt/User/servicetable. Į šį techninės priežiūros planą neįtraukti įprastai nusidėvintys komponentai, pavyzdžiui, stabdžių dalys, priekinio stiklo valytuvai ir pan. Taip pat nenumatytos papildomos paslaugos, tokios kaip padangų keitimas, automobilio plovimas, remontas ar reguliavimas. Nemokamos techninės priežiūros paslaugos teikiamos tik Estijoje, Latvijoje ar Lietuvoje veikiančioje įgaliotoje Toyota atstovybėje ir servise. Paslaugų vertė negali būti išmokėta grynaisiais pinigais ar iškeista į kitas paslaugas. Techninės priežiūros paslaugų planas yra susietas su automobiliu ir neperduodamas kitam automobiliui. Pasikeitus savininkui, planas automobiliui lieka galioti toliau. Į šį planą neįtraukta papildoma techninės priežiūros procedūra po 3000 km. Šių paslaugų vertė siekia iki 715 €.
Pasiūlymas galioja iki 2019-06-30.

/
Corolla hečbekui

Naujoji Corolla sukurta taip, kad joje bet kuris jaustųsi stilingai bei patogiai, kad ir kur keliautų.

Corolla hečbekas pasižymi išraiškinga ir dinamiška išvaizda. Platus priekis ir žemai nusileidžiantis variklio dangtis suteikia veržlumo, kurį dar labiau pabrėžia sportiški 18 col. lengvojo lydinio ratlankiai, įspūdingos plačios radiatoriaus grotelės ir išskirtiniai LED priekiniai žibintai.


Corolla hečbekui kainoraštį

/
Corolla sedanas

Corolla Touring Sports pasižymi net tik dinamiška išvaizda, bet ir didesne erdve būtent ten, kur jos reikia. Nesvarbu, ar gabenate vos porą krepšių, ar šeimyninės kelionės lagaminus, erdvi bagažinė su reguliuojama dugno perdanga ir lengvai nulenkiamos sėdynės leis viską sutalpinti be jokio vargo.


Corolla sedanas kainoraštį

/
Corolla Touring Sports

Stilingas ir praktiškas Corolla sedanas pasižymi elegantiškomis dizaino linijomis, kurios driekiasi nuo žemo automobilio priekio iki erdvios bagažinės. Be to, kaip ir kitiems Corolla modeliams, jam būdinga plati stovėsena. Su šia Corolla neabejotinai paliksite įspūdį visur, kur tik pasirodysite.


Corolla Touring Sports kainoraštį

/

Daugiau apie Corolla

Toyota Corolla švenčia 50-ąjį jubiliejų Toyota Corolla švenčia 50-ąjį jubiliejų 1966 m. Toyota rengėsi istoriniam debiutui – naujojo Corolla pasirodymui. Šiandien populiariausias pasaulyje Corolla automobilis, kurio egzempliorių jau parduota daugiau nei 40 mln., mini dar vieną svarbų istorinį įvykį – 50 metų gamybos jubiliejų.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: