Rezervuokite laiką priežiūrai Registruotis į bandomąjį važiavimą Toyota Lizingas Esami pasiūlymai Rasti atstovybę Konfigūruoti modelį

Land Cruiser Luxury (7)

Kainos
Variklis ir transmisija Kaina su PVM Konfigūruoti
2,8 D-4D (177 AG) 6 pavarų automatinė 49 270 €
Palyginkite variantus
LED dieniniai žibintai
LED priekiniai žibintai
Šildomi durelių veidrodėliai
Elektra įtraukiami durų veidrodėliai
Galinio vaizdo kamera

Galinio vaizdo kamera

Su galinio vaizdo kamera saugiau važiuoti atbuline eiga. Aiškus spalvotame ekrane rodomas vaizdas padeda pamatyti sunkiai pastebimas kliūtis ir lengvai pastatyti automobilį.

Uždaryti
4 stipinų odinis vairas
Pastovaus greičio palaikymo sistema

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Pastovaus greičio palaikymo sistema leidžia pailsėti nuo akceleratoriaus mynimo, nes droselinę sklendę atidaro tiek, kad palaikytų jūsų nustatytą greitį tiek ilgai, kiek tik pageidausite.

Uždaryti
Elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė
Elektra valdoma juosmens atrama vairuotojo sėdynėje
Šildomos vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės
Santykiu 50:50 dalijamos ir nulenkiamos trečiosios eilės sėdynės
Toyota Touch 2

Toyota Touch 2

Toyota Touch 2 yra visiškai integruota multimedijos sistema su spalvotu jutikliniu ekranu, valdoma vilkimo ir baksnojimo veiksmais, ir moderni garso sistema, suderinama su USB įrenginiais, "iPod" ir išmaniaisiais telefonais. "Bluetooth® 3.0" leidžia, pavyzdžiui, skambinti su laisvųjų rankų įranga, integruoti SMS ir leisti muziką. WVGA ekranas taip pat yra susietas su galinio vaizdo kamera, kad būtų saugiau važiuoti atbuline eiga.

Uždaryti
9 garsiakalbiai
Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba sužinokite, kaip tvarkyti slapukus.