1. Nauji automobiliai
  2. Technology

Svarbiausių dalykų apžvalga

Naujasis Prius Plug-in Hybrid informuoja, tačiau neperkrauna informacija. Daugiafunkcis vairuotojo ekranas – 7 colių TFT jungtinis prietaisų skydelis – įrengtas centre ir gerai matomas, o sportiškas nedidelio skersmens vairas netrukdo jo skaityti. Šioje skaitmeninėje prietaisų sistemoje rodoma svarbiausia informacija, įskaitant greitį ir elektra nuvažiuojamą atstumą, kad akims reikėtų kuo mažiau prisitaikyti perkeliant žvilgsnį nuo kelio į ekraną ir atgal.

Jūsų skaitmeninis gyvenimas kelionėje

Naujojo Prius Plug-in Hybrid skaitmeninės sistemos pagrindas – multimedijos sistema, suderinama su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“. Greitai ir lengvai skambinkite, nustatykite navigaciją ir leiskite mediją didelės skyros 12,3 colio jutikliniame ekrane, kurį galėsite intuityviai valdyti balsu.

Nuolat atnaujintas

Kaip išmanusis telefonas, kuris yra reguliariai naujinamas duomenų ryšiu, taip ir Prius Plug-in Hybrid ruošiamas ateičiai naudojant internetinio naujinimo funkciją, kad visada galėtumėte pasiekti naujausią programinę įrangą ir funkcijas.

 

 

 

 

 

 

 

Tobulas matomumas

Tobulas matomumas yra saugaus vairavimo pagrindas. Skaitmeninis veidrodėlis leidžia stebėti kelią pro kliūtis ir ant galinių sėdynių sėdinčius keleivius tarsi jų ten nebūtų, nes galinio vaizdo veidrodėlyje rodomas kameros vaizdas iš automobilio galo. Rezultatas – tobulas galinis matomumas ir didesnė sauga.