Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Prius+ Advanced Plus

Kainos
Variklis ir transmisija Kėbulo tipas Varantieji ratai Kaina su PVM
1,8 l VVT-i Hybrid (136 AG) Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija Minivenas (MPV), 5 durelių 4X2
36 200 €
Konfigūruoti
Palyginkite variantus
17 colių 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai
Skyview® stoglangis
Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)

ACC išlaiko jus minimaliu nustatytu atstumu nuo priešais važiuojančio automobilio. Jei šis atstumas sumažėja, ACC sumažina jūsų greitį ir galiausiai įjungia stabdžius ir stabdžių žibintus. Jei atstumas ir vėl padidėja, ACC palaipsniui greitėja, kol grąžina jūsų pasirinktą važiavimo greitį.

Uždaryti
Priešavarinės saugos sistema (PCS)

Priešavarinės saugos sistema (PCS)

PCS įdiegta radiolokacinė technologija padeda išvengti galimo susidūrimo su kitais priešais važiuojančiais automobiliais arba kliūtimis įjungdama visą saugos įrenginių seriją. Pasigirsta įspėjamieji garso ir vaizdo signalai, įsijungia pagalbinė stabdymo sistema, automatiškai įtempiami saugos diržai ir įjungiami stabdžiai, net jei vairuotojas nepaspaudė stabdžio pedalo. Taip sumažinamas galimo smūgio ir sužalojimų susidūrimo metu stiprumas.

Uždaryti
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate:

Užtikrina didesnį saugumą Toyota interneto svetainėje ir leidžia naudotis minimaliomis paslaugomis.

Padeda gerinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę, pasitelkiant analitinius duomenis, iškylančiuosius apklausos langus, bendrus svetainės veiklos rodiklius ir stebėjimo rezultatus.

Įsimena Jūsų prisijungimo duomenis ir padeda patogiau naudotis svetaine, įsimindami tam tikras Jūsų parinktis.

Suteikia papildomų galimybių, registruoja Jūsų lankytus interneto puslapius arba nurodo, kokios paslaugos teikiamos arčiausiai Jūsų. Jie leidžia pateikti Jums tikslinę reklamą Toyota ir kitose interneto svetainėse.