1. Nauji automobiliai
 2. Garantii ja maanteeabi
Spartusis pasirinkimas

Proace City Verso Electric Shuttle
Garantija ir pagalba kelyje

Kompaktinis vienatūris, 5 durelės

Proace City Verso Electric - Shuttle - Kompaktinis vienatūris, 5 durelės
Proace City Verso Electric - Shuttle - Kompaktinis vienatūris, 5 durelės

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lt/lt

Read timed out

Toyota garantija

Mums svarbiausia yra Jūsų eksploatacijos ramybė. Toyota įdeda daug laiko, žinių ir įgūdžių į kiekvieno automobilio gamybą, todėl visiems savo automobiliams suteikiame iki 10 metų trukmės (arba 185 000 km) Toyota Relax garantiją. Čia skaitykite apie visas Toyota automobilių garantijas ir jų sąlygas.

 • 3 metų gamintojo garantija

  Jūsų Toyota automobiliui suteikiame trejų metų / 100 000 km gamintojo garantiją, o pirmaisiais naudojimo metais ridos apribojimai nėra taikomi. Garantija apima gamyklinius defektus.

 • Toyota Relax garantija

  Pasibaigus gamintojo garantijai, galima aktyvuoti Toyota Relax garantiją. Jeigu numatytus priežiūros darbus atlliekate oficialiose Toyota atstovybėse, Toyota Relax garantiją galite pratęsti iki automobiliui sukaks 10 metų arba iki pasieksite 185 000 km ridą.

 • 8 metų baterijos garantija

  Gamintojo garantija elektromobilio baterijai užtikrina, kad jos talpa, lyginant su pradine talpa, nenukris žemiau kaip 70%. Ši garantija galioja 8 metus arba iki 160 000 km ridos (priklausomai nuo to, kuri sąlyga bus pasiekta anksčiau) nuo automobilio pirmosios registracijos datos. Pirmaisiais ekspoatacijos metais ridos apribojimai netaikomi. 

 • 6 metų garantija nuo korozijos

  Neribotos ridos garantija nuo korozijos apima automobilio kėbulo rūdijimo sukeltus pažeidimus, atsiradusius dėl gamybos broko (tai yra dėl kiauryminių angų iš vidaus į išorę).

Pagalba kelyje

Siūlome iki 10 metų trukmės ištisą parą (be poilsio dienų) teikiamą Toyota techninę pagalbą kelyje. Sistema veikia visose Baltijos jūros regiono valstybėse ir daugiau nei 30 Europos valstybių.

Visapusiškos techninės pagalbos kelyje galiojimas pratęsiamas dar metams, kai atvykstate su savo Toyota automobiliu pas įgaliotąjį atstovą reguliariai priežiūrai atlikti. Net ir pasibaigus garantijai. Pasiūlymas galios, kol Jūsų automobiliui sukaks 10 metų. Nėra jokių ridos apribojimų.

Techninė pagalba kelyje teikiama ir namie, ir kelyje, nuvelkant automobilį į autoservisą.

Kontaktinė informacija

 • Skambinti Lietuvoje
  88 007 4442
 • Skambinti iš užsienio
  +370 52 39 5002