Rezervuokite laiką priežiūrai Registruotis į bandomąjį važiavimą Toyota Lizingas Esami pasiūlymai Rasti atstovybę Konfigūruoti modelį

RAV4 Style Limited

Kainos
Variklis ir transmisija Varantieji ratai Kaina su PVM Konfigūruoti
2.0L BENZINAS Valvematic 6 pavarų mechaninė 4X4 30 560 €
2.0L BENZINAS Valvematic Nuolatinio kintamojo veikimo transmisija 4X4 32 530 €
2.0D DYZELINAS D-4D (143 AG) 6 pavarų mechaninė 4X2 33 290 €
Palyginkite variantus
Dvispalviai (Bronze ir kėbulo spalvų) ratų arkų apvadai
Smart Entry & Start sistema

Smart Entry & Start sistema

Įprastą raktą pakeičiančioje Smart Entry & Start sistemoje įrengtas siųstuvas, kuris leidžia atrakinti dureles truktelėjus rankenėlę ir vėl jas užrakinti paspaudus mygtuką. Variklis užvedamas ir išjungiamas tiesiog paspaudus Start/Stop mygtuką. Tereikia savo kišenėje arba rankinėje nešiotis išmanųjį raktą.

Uždaryti
Zomšos imitacijos durelių apdaila
Zomšos imitacijos priekinių durelių porankiai
Juoda stogo apdaila
Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija

Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija

Į Toyota Safety Sense įrangos komplektą įtraukta Pre-Collision sistema* su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, naudodamasi milimetrinių bangų radaru ir kamera, fiksuoja priekyje važiuojančias kitas transporto priemones. Nustačiusi susidūrimo riziką, ji įspėja vairuotoją garso bei vaizdo signalais ir įjungia pagalbinę stabdymo sistemą. Jei vairuotojas laiku nenuspaudžia stabdžio pedalo, automatiškai įjungiami stabdžiai, kad būtų išvengta galimo susidūrimo arba sušvelnintas smūgis susidūrimo metu. Sistema ne tik fiksuoja transporto priemones – ji gali anksti aptikti ir pėsčiuosius.
* Techninis pavadinimas: priešavarinės saugos sistema

Uždaryti
Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba sužinokite, kaip tvarkyti slapukus.