Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

RAV4

HIBRIDAS TAIP PAT GALIMAS

Tikrasis visureigis. Tikrasis hibridas.
Be jokių išlygų.

Kaina – nuo 22 250 €
Vidutinės sąnaudos Nuo 5,7 l/100 km
CO2 Nuo 129 g/km
Vidutinės sąnaudos Nuo 7,1 l/100 km
CO2 Nuo 160 g/km
 • Sukurtas išsiskirti iš kitų

  RAV4 išskirtinumą lemia puikios važiavimo savybės ir patrauklus dizainas. Tvirtai sudėto tikro visureigio išvaizdą ir ryškų, dinamišką stilių sujungiantis RAV4 yra elegantiško urbanistinio dizaino atspindys. Galutinis rezultatas – ypač funkcionalus visureigis, su kuriuo galite saugiai ir stilingai keliauti bet kokiu maršrutu.

 • Galia ir ekonomija

  2,5 l hibridinio galios agregato Dynamic Force (A25A-FXS) skiriamosios savybės – itin sklandus važiavimas ir didelė galia, o greitai reaguojantis 2,0 l benzininis tiesioginio įpurškimo (M20A-FKS) variklis pasižymi įspūdingais pagreitėjimo rodikliais ir išskirtiniu sukimo momentu.

 • Didelis, išraiškingas ir manevringas

  RAV4 gali sudaryti masyvaus visureigio įspūdį, tačiau iš tiesų jis yra neįtikėtinai vikrus, itin manevringas ir užtikrina puikų matomumą – tikra svajonė miesto vairuotojui. Automobilio bendras ilgis siekia 4,6 m, o jo apsisukimo spindulys tėra 11 m, tad pamirškite problemas dėl pernelyg siaurų kelių ar posūkių.

 • Pasirengęs visiems atvejams

  Patobulintą Toyota Safety Sense saugos įrangos komplektą papildė naujos, dar išmanesnės funkcijos, todėl RAV4 dabar pasirengęs dar labiau Jums padėti, kad išliktumėte ramūs susiklosčius bet kokioms važiavimo aplinkybėms. Pavyzdžiui, Pre-Collision sistema dabar gali fiksuoti dviratininkus dienos metu, taip pat pėsčiuosius tamsiu paros metu.

  Susipažinkite su saugos įranga >

Jokių kompromisų

RAV4 išskirtinumą lemia puikios važiavimo savybės ir patrauklus dizainas. Naujoviška savaime įsikraunanti hibridinė sistema leidžia mėgautis visais elektrinės galios privalumais nepatiriant jokių nepatogumų. Įsitaisę jo komfortiškai įrengtame ir erdviame salone galite ypač saugiai ir patogiai skrosti miesto gatvėmis be jokių kompromisų.

RAV4 visais aspektais.

RAV4 – rafinuotas ir išskirtinis automobilis, į darnią visumą sujungiantis tikro visureigio charakterį, stilių ir technologijas.

 • Efektingas dizainas.

  Tvirtai ir dailiai sudėtas RAV4 akį traukia savo elegantiškais priekiniais LED žibintais, išraiškingu šoniniu siluetu ir unikaliais LED galiniais žibintais. Visas šis derinys sukuria individualų ir rafinuotą automobilio charakterį.

 • Jus supanti salono aplinka.

  Salonas išsiskiria rafinuotais dizaino sprendimais ir erdvumu. RAV4 salonas atitinka šiuolaikinio interjero reikalavimus, yra sumaniai įrengtas ir kupinas naudingų technologijų.

 • RAV4 yra unikalus visureigis.

  Pritaikyta naujoviška TNGA* platforma leido sumažinti automobilio masę ir svorio centrą, taip pat padidinti važiuoklės tvirtumą ir pagerinti vairuotojo matomumą. Galutinis rezultatas – ypač funkcionalus visureigis, su kuriuo galite saugiai ir stilingai keliauti bet kokiu maršrutu.

  * Toyota modulinė platforma (Toyota New Global Architecture)

Nepriekaištingai suderintas stilius, saugumas ir funkcinės galimybės.

Tvirtomis išorės formomis ir šiuolaikiškai įrengtu salonu išsiskiriantis RAV4 yra tikras gražuolis. Tačiau jis ne tik puikiai atrodo: dėl siūlomos gausios aktyviosios saugos įrangos, suteikiančios vairuotojui didesnį pasitikėjimo jausmą, RAV4 tinkamai atlieka ir savo funkcijas.

Pritaikytas įvairiems keliams ir miestams.

Pritaikytas įvairiems keliams ir miestams.

Sėdėdami už RAV4 vairo, jausitės užtikrinti kiekvienoje situacijoje, nesvarbu, ar lėktumėte greitkeliu, važinėtumėte perpildytomis miesto gatvėmis, kur taikomi taršos apribojimai, ar keliautumėte užmiesčio keliais.

RAV4 privalumai
Kiekvienas keleivis gali mėgautis išskirtiniu komfortu.

Kiekvienas keleivis gali mėgautis išskirtiniu komfortu.

Priekinės sėdynės užtikrina aukštą sėdėjimo padėtį ir neprilygstamą komfortą. Gale sėdinčių keleivių patogumui palikta daug vietos pečių aukštyje, taip pat kojų nišose.

Visų eismo dalyvių saugumas.

Visų eismo dalyvių saugumas.

Į patobulintą Toyota Safety Sense saugos įrangos komplektą įtraukta naujų, dar išmanesnių funkcijų, kurios suteikia dar efektyvesnę pagalbą vairuotojui. Galite būti tikri – automobilio kontrolė visuomet bus Jūsų rankose.

Susipažinkite su saugos įranga

Kurį RAV4 pasirinksite?

Skaitykite daugiau apie hibridus

Daugiau apie RAV4

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: