Naujasis Toyota RAV4

Tikras visureigis. Tikras hibridas. Be jokių išlygų

Suderinus raumeningą išorę su meistriškai ištobulintu interjeru ir erdviu salonu, naujasis RAV4 sukurtas miestui ir ne tik. Ergonomiška vairuotojo vieta ir visapusis matomumas suteikia visišką kontrolę, o naujasis galingas 2,5 litro Hybrid Dynamic Force variklis užtikrina būtent tokį našumą, kokio reikia atsižvelgiant į kelio sąlygas.

Toyota Safety Sense
Naujoviška technologija lengvesniam ir malonesniam važiavimui

RAV4 technologijos apgalvotai pritaikytos, užtikrinant, kad jūsų kelionės iškart taptų lengvesnės ir malonesnės. Naujasis išradingas skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis gali būti įjungiamas, palietus mygtuką, ir elektrochrominis, savaime užtemstantis veidrodėlis taps aukštos raiškos skaitmeniniu monitoriumi. Naudodamas kamerą, pritvirtintą aukštai ant automobilio galinio stiklo, jis pateikia jums aiškų aplinkos vaizdą, net jeigu automobilio galas yra aukštai pripildytas bagažo.

Automobilio statymas ir manevravimas mažais greičiais niekada nebuvo lengvesnis, nes įrengtos skaitmeninės priemonės, tokios kaip protingieji priekiniai ir galiniai statymo jutikliai su automatiniu stabdymu, kurie leidžia jums vairuoti statant automobilį siaurose vietose, kai matomumas ribotas, įspėdami garsiniais signalais, kai jūsų RAV4 priartėja prie kliūties. Arba naudinga panoraminio vaizdo stebėjimo (PVM) sistema, kuri naudoja kameras, įrengtas aplink RAV4, ir sukuria 360° 3D aplinkos vaizdą, aiškiai rodomą Toyota Touch® 2 multimedijos sistemos ekrane. Vairuotojas gali netgi rinktis iš dviejų peržiūros režimų: „judėjimo“ peržiūros ir „paslėptų objektų“ peržiūros, paliesdamas ekrane mygtuką, taigi jokios paslėptos kliūtys jums nebus netikėtos.

/
Hibridinis SUV, be jokių išlygų

Turint omenyje aplinkosaugos problemas, skatinančias priimti vis griežtesnius išmetamuosius teršalus ribojančius reglamentus, taikomus didžiuosiuose Europos miestuose, Toyota automatiškai įkraunamų hibridų asortimentas yra patrauklus pasiūlymas aplinką tausojančiam miesto transportui.

Naująjį Hybrid Dynamic Force galios agregatą, kuris debiutuoja naujajame RAV4, sudaro keturių cilindrų 2,5 litro hibridinis benzininis variklis, užtikrinantis neprilygstamą vairavimo malonumą. Kartu naudodamas tiesioginį ir netiesioginį įpurškimą, jis sukuria pakankamą sukimo momentą pasirinkus bet kokį greitį. O su RAV4 hibrido AWD-i mėgausitės dideniu našumu, kuris bus ypač pastebimas ant plikų, slidžių paviršių.

Turint omenyje šiuos patobulinimus, maksimalus hibrido AWD-i ir FWD sistemų galingumas padidėjo, o bendra RAV4 akceleracija taip pat pagerėjo. Tai reiškia, kad pajusite lygesnį, tiesesnį pajudėjimą iš stovimos padėties ir geresnį efektyvumą esant didesniam greičiui – turėsite galią, kurios jums reikia ir kada reikia.

Naujasis RAV4 gali važiuoti bet kur ir visur. Nuo miesto teritorijų su išmetamųjų teršalų apribojimais iki kelių eismo juostų autostradų ir sudėtingų sąlygų užmiesčio kelių. O dėl „galia be kompromisų“ filosofijos RAV4 garantuoja įspūdingą našumą, manevringumą, efektyvumą ir daug vairavimo technologijų patobulinimų.

/
TNGA – patirk galią su tikslumu

TNGA platforma (angl. Toyota New Global Architecture) ženklina revoliucinį etapą Toyota automobilių projektavimo, konstravimo ir gaminimo raidoje ir įkūnija įmonės misiją gaminti vis geresnius automobilius, kurie yra stilingesni, malonesni vairuoti ir saugesni.

Naujoji TNGA platforma paremia „patikimą ir natūralų“ vairavimą nauju modeliu: „patikimą“ tinkamai reaguojant į kliūtis bei išlaikant stabilumo pojūtį ir „natūralų“ dėl jo intuityvaus atsako į vairuotojo indėlį.

TNGA platforma suteikė daugiau laisvės Toyota projektuotojams, kad jie pasiektų savo misiją: sukurti naująjį RAV4 su stipriai išreikštomis SUV kategorijos savybėmis ir stiliumi, kas atskiria jį nuo kitų to paties segmento modelių. O kai patenki į vidų, ištobulintas interjeras sukuria pasigėrėjimą, nes viskas jame apgalvota. Žiūrint iš vairuotojo perspektyvos, naujoji TNGA važiuoklė suteikia patrauklesnę vairuotojo vietą ir geresnį kelio matomumą – tai yra tikrąjį SUV apibrėžiančios savybės.

Be to, patobulintas Toyota Safety Sense paketas užtikrina dar didesnį saugumą jums, jūsų keleiviams ir kitiems eismo dalyviams. Tad įspūdingos išvaizdos ir rafinuoto interjero automobilis, pasižymintis savo klasėje pirmaujančiu saugumu, išreiškia naują požiūrį į šiuolaikinį SUV. Sutikite geriausią iš geriausių automobilių, kurį sukurti leido TNGA modulinė platforma.

/
Patogi, raminanti aplinka
/
/
Interjero erdvė

Naujas ir erdvus RAV4 yra ne tik stilingas, bet ir praktiškas: jame sumaniai suprojektuoti daiktų laikymo skyriai, o sėdynės gali būti nulenktos iki galo. Papildomi elementai, pvz., panoraminis stoglangis, net ilgiausias keliones pavers grynu malonumu.

Interjero dizainas

Elegancija, kokybė ir savo klasėje pirmaujančios standartinės sistemos susijungia sumaniai suprojektuotoje erdvėje, kur paprastumas subtiliai derinamas su aukštųjų technologijų estetika.

Daugiau apie RAV4

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: