Pajuskite Yaris energiją

Naujasis 2017 m. Toyota Yaris.

Toyota Yaris pagyvina kasdienes keliones, suteikdamas pliūpsnį adrenalino. Energija trykštančios linijos ir stilingos detalės ne tik leidžia mėgautis komfortišku bei ramiu važiavimu, bet ir suteikia daug teigiamų emocijų, kurios dar ilgai neišblėsta po kelionės.

/

Pakelia nuotaiką


Naujasis Yaris išsiskiria dinamiškesnėmis formomis ir važiavimo charakteristikomis, tylesniu bei sklandesniu riedėjimu ir yra dar saugesnis kelyje nei iki šiol. Tai tikras įkvėpimo šaltinis. Naujasis modelis išsaugojo Yaris būdingą nepakartojamą įvaizdį: jis pasižymi originaliu priekinės bei galinės dalių dizainu, charakteringais LED žibintais ir naujais lengvojo lydinio ratlankiais bei spalvomis. Šiuolaikiškai įrengtas salonas su pažangiomis technologijomis ir patobulintos važiavimo savybės suteiks malonių vairavimo potyrių. Be to, vairuodami tokį automobilį, su džiaugsmu galėsite pasisiūlyti juo pavėžėti ir savo draugus.

/

Energijos užtaisas


Įkvepiantis, energingas, tyliai ir sklandžiai dirbantis, sumanus ir patikimas – naujojo Yaris variklis idealiai pritaikytas prie kiekvieno poreikių. Ramaus vairavimo patirtį siūlantis Yaris Hybrid dabar dar sklandžiau ir tyliau rieda nei anksčiau, todėl su juo važinėti miesto gatvėmis – tikras malonumas. Be to, jam būdingi mažiausi klasėje išskiriamo anglies dvideginio rodikliai. Yaris taip pat komplektuojamas su pažangiu 1,5 l VVT-iE benzininiu varikliu. Jo išskirtinės eksploatacinės charakteristikos ir įspūdinga degalų ekonomija leidžia mėgautis komfortiškomis ir efektyviomis kelionėmis.

Komfortas ir kontrolė


Rafinuotas ir komfortiškas naujojo Yaris salonas, kuriame galima viską lengvai kontroliuoti, maloniai nuteiks kiekvienąkart leidžiantis į kelią. Nauji apmušalai, apdailos detalės ir mėlynas matuoklių skydelio apšvietimas sukuria patrauklią modernią aplinką. Elegantiškas trijų stipinų odinis vairas su ryškiai juoda apdaila, naujos propelerį primenančios ventiliacijos angos ir aptakus multimedijos sistemos ekranas bei valdymo prietaisai – viskas, prie ko prisiliestumėte, byloja apie nepriekaištingą ergonomiką.


Šiuolaikiniams vairuotojams reikia tokio automobilio, kuris leistų jiems pasijusti tikrais padėties šeimininkais. Naujasis Yaris neabejotinai gali patenkinti šį reikalavimą. Naujame binoklio tipo prietaisų skydelyje įrengtas 4,2 colio spalvotas TFT daugiafunkcis ekranas, kuriame pateikiama aiškiai įskaitoma važiavimo informacija. Ant vairo įrengtais patogiais valdikliais galite lengvai naudotis Toyota Touch® 2 multimedijos sistema – klausytis muzikos, kontroliuoti telefono skambučius ir kitas funkcijas kelionės metu.

Žiūrėkite daugiau

Ribotos laidos Toyota Yaris GRMN Ribotos laidos Toyota Yaris GRMN Po 17 metų pertraukos nenugalimoji Toyota komanda grįžta į FIA Pasaulio ralio čempionatą su 2017 m. Yaris WRC automobiliu. Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Ženevoje, viename brangiausių Europos miestų, vyksiančios automobilių parodos lankytojus Toyota pasitiks gausia ir įdomia ekspozicija. Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje turi apsilankyti kiekvienas save gerbiantis Toyota fanas: čia bus galima išvysti dinamišką naująjį Yaris, sportiškąjį jo brolį GRMN, radikalų miesto koncepcinį modelį i-TRIL, taip pat susipažinti su TOYOTA GAZOO Racing naujienomis. Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – paklausiausias automobilių prekės ženklas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje: 2016 m. parduoti 8397 automobiliai. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Pasaulyje organizuojamos įvairios sirgalių kraują kaitinančios automobilių sporto varžybos – nuo žiedinių lenktynių iki ralio čempionatų. Dabar visą Toyota veiklą automobilių sporto pasaulyje mes sutelkėme į vieną pavadinimą – TOYOTA GAZOO Racing.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: