Jūsų Toyota yra daugiau nei automobilis. Jis Jus saugiai veš per lietų ir audrą. Jis pargabens Jus namo po sunkios darbo dienos. Jis nuveš Jūsų vaikus į mokyklą, o visą šeimą – ilgai lauktų atostogų.

Jūsų Toyota nusipelno geriausio, todėl mes ieškome seniausio Toyota automobilio

Vyriausias Toyota laimės 249 Eur vertės išsamią priežiūrą, kad šis Jūsų keturratis draugas visada būtų puikios formos ir galėtumėte jį vairuoti saugiai ir be rūpesčių.

Leiskite savo keturračiam draugui pasimėgauti geriausiu – Toyota – servisu. Nesvarbu, kokio amžiaus ar kokios rūšies energijos rūšimi varomas Jūsų Toyota variklis, čia visuomet rasite daugybę prieinamų aukštos kokybės paslaugų pasiūlymų.

Daugiau 5+ m. amžiaus Toyota skirtų pasiūlymų rasite čia.

AS „Toyota Baltic“ kampanijos sąlygos Lietuva ieško vyriausio „Toyota Corolla“ automobilio
 1. Kampanijos organizatorius yra OÜ „Adell Taevas“, įmonės kodas 10060552, juridinis adresas Metalli 3, Talinas, Estija (toliau – organizatorius).
 2. Kampanija organizuojama 2021-02-12–2021-03-01 dienomis.
 3. Šiose taisyklėse organizatorius nustato kampanijos vykdymo tvarką. Visi organizatoriaus sprendimai, susiję su kampanijos vykdymu, yra galutiniai ir privalomi visiems kampanijos dalyviams.
 4. Kampanijoje gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos piliečiai, kuriems yra 18 ar daugiau metų. Organizatoriui, AS „Toyota Baltic“ darbuotojams ir įgaliotųjų „Toyota“ atstovybių darbuotojams neleidžiama dalyvauti kampanijoje.
 5. Kampanijoje gali dalyvauti tik Lietuvos Respublikoje įregistruoti „Toyota Corolla“ automobiliai su galiojančia technine apžiūra.
 6. Norint dalyvauti kampanijoje po kampanijos įrašu privaloma parašyti komentarą, kuriame reikia nurodyti kampanijoje dalyvaujančio „Toyota Corolla“ pirmosios registracijos mėnesį ir metus, taip pat būtina pridėti automobilio nuotrauką.
 7. Jei automobiliai įregistruoti tą patį mėnesį ir tais pačiais metais, reikia nurodyti įregistravimo dieną.
 8. Kampanijos nugalėtojas bus seniausio „Toyota Corolla“ automobilio savininkas, kuris kampanijoje dalyvaus pagal organizatoriaus sąlygas. Kelių seniausių tą pačią dieną įregistruotų automobilių atveju prizas bus skiriamas keliems nugalėtojams.
 9. Nugalėtojas bus paskelbtas tą dieną, kuri nurodyta įraše apie kampaniją, komentarų skiltyje po įrašu (nurodant ir vardą, ir pavardę); taip pat nugalėtojo bus paprašyta susisiekti su organizatoriumi per susirašinėjimo programėlę „Toyota Lietuva“ „Facebook“ puslapyje.
 10. Jei nugalėtojas nepateikia registracijos dokumento, įrodančio automobilio amžių, kampanijos organizatorius turi teisę įteikti prizą kito pagal metus senesnio automobilio savininkui.
 11. Jei nugalėtojas neparašo „Facebook“ žinutės per penkias (5) dienas nuo nugalėtojo paskelbimo, organizatorius turi teisę įteikti prizą kito pagal metus senesnio automobilio savininkui.
 12. Jei nugalėtojas per tris (3) mėnesius nuo nugalėtojo paskelbimo datos neinformuoja kampanijos organizatorių apie norą užsisakyti techninės apžiūros laiką, nugalėtojas praranda teisę į prizą.
 13. Kampanijos prizu esančių techninės apžiūros darbų išsamesnį aprašą galima rasti čia.
 14. Prizo vertė nebus išmokama grynaisiais pinigais, prizas nebus keičiamas į kitą produktą ar paslaugą ir nebus perduodamas tretiesiems asmenims.
 15. Į prizo paketą neįeina pakaitinis automobilis tam laikotarpiui, kai bus vykdomi techninės priežiūros ir plovimo darbai.
 16. Kampanijos organizatorius prisiima atsakomybę už visų teisinių išlaidų, susijusių su prizo išdavimu, padengimą.
 17. Kampanijos organizatorius pasilieka teisę atšaukti prizą nedelsiant apie tai pranešdamas kampanijos dalyviams įraše apie kampaniją.
 18. Dalyvaudamas kampanijoje kampanijos prizo gavėjas patvirtina, kad sutinka, jog būtų padaryta jo automobilio nuotrauka / vaizdo įrašas ir paskelbtas socialinėje žiniasklaidoje.
 19. Dalyvaudamas kampanijoje prizo gavėjas patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis.
 20. Papildomos informacijos apie kampaniją galite gauti nusiuntę pranešimą per „Toyota Lietuva“ „Facebook“ paskyros puslapį.
 21. Bet kokios pretenzijos dėl kampanijos turėtų būti pateikiamos siunčiant pranešimą į „Toyota Lietuva“ „Facebook“ puslapį. Kampanijos organizatorius atsakys į pretenzijas per dešimt (10) darbo dienų nuo raštu pateiktos pretenzijos gavimo datos.
 22. Visi su kampanija susiję ginčai sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais.