Toyota kolekcija

Išreikškite savo meilę Toyota

Nesvarbu, kur keliaujate, mūsų Toyota kolekcijoje kiekvienas ras sau tinkamų dalykų. Kaip mūsų automobiliai, taip ir mūsų drabužiai bei aksesuarai yra modernūs, sumanaus dizaino ir geriausios kokybės, užtikrinantys mūsų ramybę – visai tokie pat, kaip ir visi Toyota produktai.
Gerbėjų prekių galite įsigyti artimiausioje atstovybėje!

TOYOTA GAZOO Racing gerbėjų prekių galerija

Ralis yra mūsų DNR. Pasaulyje yra organizuojama daugybė įvairių automobilių sporto renginių, pradedant žiedinėmis lenktynėmis ir baigiant ralio etapais – tokie renginiai jų dalyviams ar stebėtojams garantuoja jaudinančią patirtį, Šlovinga Toyota automobilių sporto istorija prasidėjo prieš septynis dešimtmečius, ir šiuo metu visus mūsų pasaulyje organizuojamus renginius vienija vienas pavadinimas – TOYOTA GAZOO Racing. Čia rasite skirtingų TOYOTA GAZOO Racing WRC ir WEC gerbėjų prekių. Įsigykite kepuraitę, puodelį ar stilingus marškinėlius ir kartu su mumis palaikykite Toyota komandas.
Gerbėjų prekių galite įsigyti artimiausioje atstovybėje! Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Apie galimybę įsigyti TOYOTA GAZOO Racing prekes teiraukitės savo Toyota atstovybėje.

Toyota kolekcija galerija

Susipažinkite su naujais Toyota kolekciniais gaminiais tikriems prekės ženklo gerbėjams. Tiems, kuriems patinka kolekcionuoti. Tiems, kurie mėgsta varžytis. Tiems, kurie sieja save su mūsų ženklu ir visuomet jį nešiojasi su savimi. Ir, žinoma, tiems, kurie tiki mūsų vertybėmis. Jei jau vilkite mūsų megztinį, maloniai nustebsite susipažinę su Toyota T formos marškinėlių, paltų ir kepurių kolekcija. Rinkitės mūsų lietsargius, pledus ir kitus gaminius, kad būtumėte pasirengę visiems gyvenimo atvejams. Mažuosius, kurie dar negali sėsti už savo pirmojo Toyota automobilio, pradžiugins mūsų vaikams skirta kolekcija. Puikiai tinka Jums ir visai šeimai.
Įsigykite Toyota kolekcinių gaminių artimiausioje atstovybėje! Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Apie galimybę įsigyti Toyota prekes teiraukitės savo Toyota atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį. Toyota Touch® 2 multimedijos sistema Toyota Touch® 2 multimedijos sistema Pasirodžiusios naujos pažangesnės intuityviai valdomos Toyota Touch® 2 ir Toyota Touch® 2 & Go multimedijos sistemos leis pajusti dar didesnį vairavimo malonumą.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: