Toyota kolekcija

Išreikškite savo meilę Toyota

Nesvarbu, kur keliaujate, mūsų Toyota kolekcijoje kiekvienas ras sau tinkamų dalykų. Kaip mūsų automobiliai, taip ir mūsų drabužiai bei aksesuarai yra modernūs, sumanaus dizaino ir geriausios kokybės, užtikrinantys mūsų ramybę – visai tokie pat, kaip ir visi Toyota produktai.
Gerbėjų prekių galite įsigyti artimiausioje atstovybėje!

TOYOTA GAZOO Racing gerbėjų prekių galerija

Ralis yra mūsų DNR. Pasaulyje yra organizuojama daugybė įvairių automobilių sporto renginių, pradedant žiedinėmis lenktynėmis ir baigiant ralio etapais – tokie renginiai jų dalyviams ar stebėtojams garantuoja jaudinančią patirtį, Šlovinga Toyota automobilių sporto istorija prasidėjo prieš septynis dešimtmečius, ir šiuo metu visus mūsų pasaulyje organizuojamus renginius vienija vienas pavadinimas – TOYOTA GAZOO Racing. Čia rasite skirtingų TOYOTA GAZOO Racing WRC ir WEC gerbėjų prekių. Įsigykite kepuraitę, puodelį ar stilingus marškinėlius ir kartu su mumis palaikykite Toyota komandas.
Gerbėjų prekių galite įsigyti artimiausioje atstovybėje! Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Apie galimybę įsigyti TOYOTA GAZOO Racing prekes teiraukitės savo Toyota atstovybėje.

Toyota kolekcijos galerija

Susipažinkite su naujais Toyota kolekciniais gaminiais tikriems prekės ženklo gerbėjams. Tiems, kuriems patinka kolekcionuoti. Tiems, kurie mėgsta varžytis. Tiems, kurie sieja save su mūsų ženklu ir visuomet jį nešiojasi su savimi. Ir, žinoma, tiems, kurie tiki mūsų vertybėmis. Jei jau vilkite mūsų megztinį, maloniai nustebsite susipažinę su Toyota T formos marškinėlių, paltų ir kepurių kolekcija. Rinkitės mūsų skėčius, pledus ir kitus gaminius, kad būtumėte pasirengę visiems gyvenimo atvejams. Mažuosius, kurie dar negali sėsti už savo pirmojo Toyota automobilio, pradžiugins mūsų vaikams skirta kolekcija. Puikiai tinka Jums ir visai šeimai.
Įsigykite Toyota kolekcinių gaminių artimiausioje atstovybėje! Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Apie galimybę įsigyti Toyota prekes teiraukitės savo Toyota atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Tvarumas – mūsų aplinkosauginė misija Tvarumas – mūsų aplinkosauginė misija Tvarumas – Toyota verslo pagrindas. Siekiame tiekti tokius gaminius ir teikti tokias paslaugas, kurios tausotų planetą ir praturtintų žmonių gyvenimą tose bendruomenėse, kuriose vykdome savo veiklą. 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2018-aisiais pristatėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus, kurie padės mums įveikti aplinkosaugos lyderiai iššūkį 2050. MyT internetinės paslaugos MyT internetinės paslaugos Prisijungus atsiranda daugiau galimybių. Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, skirtas padidinti vairavimo saugą ir malonumą. Baltic paralimpinė komanda Baltic paralimpinė komanda Toyota remia Baltijos šalių atletus jų kelyje į 2021 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Toyota Baltijos šalių paralimpinė komanda įkvepia mus siekti savo iš pažiūros nepasiekiamų tikslų.