Toyota kolekcija

Išreikškite savo meilę Toyota

Nesvarbu, kur keliaujate, mūsų Toyota kolekcijoje kiekvienas ras sau tinkamų dalykų. Kaip mūsų automobiliai, taip ir mūsų drabužiai bei aksesuarai yra modernūs, sumanaus dizaino ir geriausios kokybės, užtikrinantys mūsų ramybę – visai tokie pat, kaip ir visi Toyota produktai.
Gerbėjų prekių galite įsigyti artimiausioje atstovybėje!

TOYOTA GAZOO Racing gerbėjų prekių galerija

Ralis yra mūsų DNR. Pasaulyje yra organizuojama daugybė įvairių automobilių sporto renginių, pradedant žiedinėmis lenktynėmis ir baigiant ralio etapais – tokie renginiai jų dalyviams ar stebėtojams garantuoja jaudinančią patirtį, Šlovinga Toyota automobilių sporto istorija prasidėjo prieš septynis dešimtmečius, ir šiuo metu visus mūsų pasaulyje organizuojamus renginius vienija vienas pavadinimas – TOYOTA GAZOO Racing. Čia rasite skirtingų TOYOTA GAZOO Racing WRC ir WEC gerbėjų prekių. Įsigykite kepuraitę, puodelį ar stilingus marškinėlius ir kartu su mumis palaikykite Toyota komandas.
Gerbėjų prekių galite įsigyti artimiausioje atstovybėje! Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Apie galimybę įsigyti TOYOTA GAZOO Racing prekes teiraukitės savo Toyota atstovybėje.

Toyota kolekcijos galerija

Susipažinkite su naujais Toyota kolekciniais gaminiais tikriems prekės ženklo gerbėjams. Tiems, kuriems patinka kolekcionuoti. Tiems, kurie mėgsta varžytis. Tiems, kurie sieja save su mūsų ženklu ir visuomet jį nešiojasi su savimi. Ir, žinoma, tiems, kurie tiki mūsų vertybėmis. Jei jau vilkite mūsų megztinį, maloniai nustebsite susipažinę su Toyota T formos marškinėlių, paltų ir kepurių kolekcija. Rinkitės mūsų skėčius, pledus ir kitus gaminius, kad būtumėte pasirengę visiems gyvenimo atvejams. Mažuosius, kurie dar negali sėsti už savo pirmojo Toyota automobilio, pradžiugins mūsų vaikams skirta kolekcija. Puikiai tinka Jums ir visai šeimai.
Įsigykite Toyota kolekcinių gaminių artimiausioje atstovybėje! Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Apie galimybę įsigyti Toyota prekes teiraukitės savo Toyota atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.