Degalų sistemos valiklis

Jūsų Toyota automobilio variklis pagamintas griežtai laikantis reikalavimų dėl maksimalių leistinų nuokrypių, kad patikimai ir sklandžiai veiktų ilgus metus. Tačiau dėl degalų ar degimo proceso variklyje susikaupus nuosėdoms, Jūsų Toyota automobilis gali prasčiau veikti ir sunaudoti daugiau degalų.

Vienąkart panaudojus Toyota degalų sistemos valiklį, teršalų kiekį galima sumažinti iki pradinių rodiklių, kokie buvo nustatyti esant naujam Jūsų Toyota automobiliui. Pakanka vieno valymo ir Jūs galite efektyviai išspręsti automobilio problemas dėl:

  • sunkaus variklio užvedimo;
  • netolygaus variklio darbo tuščiąja eiga;
  • per mažos variklio galios;
  • didelių degalų sąnaudų;
  • variklio bildėjimo;
  • variklio užgesimo;
  • didelio išmetamųjų dujų kiekio.

Toyota dyzelinės degalų sistemos valiklis giliai valo visą degalų sistemą ir variklį. Jis buvo išbandytas griežtais testais dėl suderinamumo ir efektyvumo šalinant nuosėdų sankaupas, kad automobilis sunaudotų mažiau degalų ir sklandžiau veiktų.

Toyota benzininės degalų sistemos valiklis valo degimo žvakes, palengvina variklio užvedimą ir giliai išvalo degimo kamerą. Po šio valymo Toyota automobilis Jus džiugins didesne galia, mažesnėmis degalų sąnaudomis ir tylesniu veikimu.

Jei norite išvengti brangiai kainuojančio kuro purkštukų keitimo, kad atstatytumėte variklio darbines charakteristikas ir sumažintumėte degalų sąnaudas bei teršalų kiekį iki Toyota nustatytų pradinių rodiklių, jau šiandien pasirūpinkite, kad jūsų variklis būtų išvalytas Toyota kuro sistemos valikliu.

Žiūrėkite daugiau

Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: