Toyota AdBlue™

Svarbi mūsų naujausių dyzelinių variklių sudedamoji dalis

Toyota siekia gaminti smagius vairuoti ir aplinką tausojančius automobilius, laikydamasi griežtesnių reikalavimų dėl taršos. Mūsų naujausi dyzeliniai varikliai (atitinkantys Euro 6 standartą), kurie montuojami Hilux ir Land Cruiser modeliuose, veikia naudodami dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystį AdBlueTM. Šis skystis atlieka svarbią funkciją mažindamas išskiriamų kenksmingų azoto oksidų (NOx) kiekį ir kartu užtikrindamas patikimą automobilio veikimą ilgus metus.

AdBlue™ privalumai
 • AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį.
 • Tai ypač švarus, nekenksmingas ir lengvai naudojamas karbamido tirpalas.
 • Tai nėra degalai ar degalų priedas. Šis skystis pilamas į specialų baką.
 • Jis nekenkia Jūsų Toyota automobilio eksploatacinėms charakteristikoms, nesumažina jo efektyvumo ar vairavimo malonumo.
 • Jis tausoja aplinką, mažindamas išskiriamų kenksmingų NOx dujų kiekį.
/
Kaip veikia AdBlue™?


Naudojant AdBlueTM Jūsų Toyota automobilyje, dyzelinio variklio išskiriami azoto oksidai paverčiami azoto ir vandens garų mišiniu. Tai ženkliai sumažina ypač atmosferą teršiančių kenksmingų azoto oksidų kiekį.

/
Kaip įpilti AdBlue™ skysčio į Toyota automobilį?


AdBlueTM skysčio galite įpilti patys, tačiau šiuo klausimu mes rekomenduojame kreiptis į artimiausią Toyota atstovybę.

 1. Pastatykite Toyota automobilį lygioje vietoje, išjunkite variklį ir atidarykite variklio dangtį.
 2. Nuimkite nuo AdBlueTM bako dangtelį.
 3. Uždėkite AdBlueTM butelį ir gerai pritvirtinkite.
 4. Paspauskite butelį, kad pradėtų bėgti skystis. Skystis turi būti pilamas iš lėto, kad neišsilietų. Nenuimkite butelio, kol iš jo neišbėgs visas skystis.
 5. Patikrinkite, ar butelyje neliko AdBlueTM skysčio, ir jį nuimkite. Jei AdBlueTM bakas yra tuščias, pakartokite 3-5 veiksmus, kol bus įpilta apie 3,8 l ar daugiau AdBlueTM skysčio.
 6. Užsukite AdBlueTM bako dangtelį (užsifiksuodamas jis turi spragtelėti), ir patikrinkite, ar užsiveda variklis – tai gali trukti keliomis sekundėmis ilgiau nei įprastai.
/

Reguliariai papildydami AdBlueTM skysčio atsargas, visuomet galėsite mėgautis smagiomis ir ekonomiškomis kelionėmis.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Nepaisant to, ar išvykstate trumpam, ar susiruošėte atostogauti, mūsų naujojoje prekių kolekcijoje rasite dovanų kiekvienam. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.