Sankabos

Kad kiekviena kelionė būtų sklandi

Nesvarbu, ar važiuotumėte greitkeliais, siaurais kaimo keliukais ar sausakimšomis miesto gatvėmis, visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami savo Toyota automobilio kontrolę.

Sankabos yra nuolat veikiamos trinties, todėl ilgainiui jų darbinės savybės pamažu silpnėja. Yra keli žinotini nusidėvėjusios sankabos požymiai. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:
  • sunku perjungi pavaras; 
  • lėtai didinamas greitis; 
  • neįprasti garsai.
Mūsų Toyota originalios sankabos specialiai pritaikytos kiekvienam modeliui ir pasižymi šiais privalumais:
  • Idealiai tinka kiekvienam Toyota modeliui.
  • Grioveliai sankabos priekinėje dalyje ir specialios konstrukcijos slopintuvai lemia malonią vairavimo patirtį ir geresnes eksploatacines charakteristikas.
  • Patvarūs chromuoti ir sutvirtinti komponentai.
  • Gaminamos iš aplinką tausojančio stiklo pluošto.
/
/

Originali Toyota sankaba atspari dėvėjimuisi, ilgai tarnauja ir yra specialiai pritaikyta kiekvienam Toyota automobiliui. 
 
Norėdami išvengti rūpesčių kelyje, reguliariai tikrinkite savo automobilio sankabą Toyota įgaliotoje atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: