Sankabos

Kad kiekviena kelionė būtų sklandi

Nesvarbu, ar važiuotumėte greitkeliais, siaurais kaimo keliukais ar sausakimšomis miesto gatvėmis, visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami savo Toyota automobilio kontrolę.

Sankabos yra nuolat veikiamos trinties, todėl ilgainiui jų darbinės savybės pamažu silpnėja. Yra keli žinotini nusidėvėjusios sankabos požymiai. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:
  • sunku perjungi pavaras; 
  • lėtai didinamas greitis; 
  • neįprasti garsai.
Mūsų Toyota originalios sankabos specialiai pritaikytos kiekvienam modeliui ir pasižymi šiais privalumais:
  • Idealiai tinka kiekvienam Toyota modeliui.
  • Grioveliai sankabos priekinėje dalyje ir specialios konstrukcijos slopintuvai lemia malonią vairavimo patirtį ir geresnes eksploatacines charakteristikas.
  • Patvarūs chromuoti ir sutvirtinti komponentai.
  • Gaminamos iš aplinką tausojančio stiklo pluošto.
/
/

Originali Toyota sankaba atspari dėvėjimuisi, ilgai tarnauja ir yra specialiai pritaikyta kiekvienam Toyota automobiliui. 
 
Norėdami išvengti rūpesčių kelyje, reguliariai tikrinkite savo automobilio sankabą Toyota įgaliotoje atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Nepaisant to, ar išvykstate trumpam, ar susiruošėte atostogauti, mūsų naujojoje prekių kolekcijoje rasite dovanų kiekvienam. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.