VARIKLIS VEIKIA

LYG LAIKRODIS

SU TOYOTA VARIKLIO ALYVA

Taip, kaip augalams reikia saulės šviesos, kad jie žydėtų, taip Jūsų Toyota automobiliui reikia kokybiškos variklio alyvos, kuri jį saugo ir prailgina automobilio eksploatacijos laikotarpį. Toyota variklio alyva (TGMO) buvo sukurta galvojant apie Jūsų automobilį.

TOYOTA VARIKLIO ALYVA UŽTIKRINA JŪSŲ AUTOMOBILIO VARIKLIO:
  • Apsaugą: stipri, tačiau nepastebima apsauga leidžia variklio dalims veikti kartu. Be jos variklis perkaistų ir užsikirstų.
  • Galią: užsandarinus tarpą tarp stūmoklio ir cilindro sienelės, variklis gali išgauti maksimalią galią.
  • Ekonomiją: varikliui veikiant sklandžiai, sumažinamas iššvaistomos energijos kiekis, tad galite nuvažiuoti daugiau kilometrų.
  • Patikimumą: neleidžiant susidaryti sąnašoms, variklis išlieka švarus, o stūmoklio žiedai nusulimpa.
  • Ilgaamžiškumą: neutralizuojant degimo metu susidarančias rūgštis, tokias kaip rūdys, išvengiama korozijos ir garantuojamas ilgesnis veikimo laikas.
  • Universalumą: jūsų automobilio variklis veiks nepriekaištingai bet kokiomis oro ir važiavimo sąlygomis.
PATIKRINKITE SAVO AUTOMOBILIO ALYVOS LYGĮ


Ar žinojote, kad yra svarbu vis patikrinti savo automobilio alyvos lygį? Pažiūrėkite filmuką ir sužinokite, kodėl tai svarbu, ir kaip geriausiai tai padaryti.

/


TINKAMOS ALYVOS SAVO TOYOTA AUTOMOBILIUI TEIRAUKITĖS PAS MUS
Pas mus galite įsigyti tiek mineralinės, tiek sintetinės alyvos. Tai reiškia, jog galime pasiūlyti net sudėtingiausioms važiavimo sąlygoms tinkamą alyvą tiek dyzeliniams, tiek benzininiams varikliams.

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba sužinokite, kaip tvarkyti slapukus.