V formos diržai

Varomoji jėga kelyje

Jūsų Toyota automobilio ratus sukančio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas, todėl labai svarbu, kad jis veiktų nepriekaištingai.

V formos diržo nusidėvėjimo požymiai:
  • sunkiai įsikrauna akumuliatorius;
  • slystant diržui, sklinda neįprasti garsai; 
  • kyla problemų dėl oro kondicionieriaus ar vairo stiprintuvo veikimo;
  • vizualiai matomi diržo pažeidimai.
/
/
Pakeitus nudilusį diržą nauju originaliu Toyota V formos diržu, automobilis veiks maksimaliai efektyviai. Kodėl verta rinktis Toyota V formos diržus:
  • Specialiai kiekvienam Toyota modeliui pritaikyti diržai puikiai tinka ir nepriekaištingai veikia.
  • Jie pagaminti iš tvirtų ir karščiui atsparių medžiagų, todėl yra patikimesni, lankstesni ir patvaresni.
  • Mūsų V formos diržai padengti guma, todėl ilgiau tarnauja. 

Toyota V formos diržai specialiai pagaminti ir pritaikyti tik Toyota automobiliams. Norėdami išvengti rūpesčių kelyje, reguliariai tikrinkite savo automobilio V formos diržą įgaliotoje Toyota atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: