Jūsų Toyota automobilio ratus sukančio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas, todėl labai svarbu, kad jis veiktų nepriekaištingai.

V formos diržo nusidėvėjimo požymiai:
  • sunkiai įsikrauna akumuliatorius;
  • slystant diržui, sklinda neįprasti garsai; 
  • kyla problemų dėl oro kondicionieriaus ar vairo stiprintuvo veikimo;
  • vizualiai matomi diržo pažeidimai.
/
/
Pakeitus nudilusį diržą nauju originaliu Toyota V formos diržu, automobilis veiks maksimaliai efektyviai. Kodėl verta rinktis Toyota V formos diržus:
  • Specialiai kiekvienam Toyota modeliui pritaikyti diržai puikiai tinka ir nepriekaištingai veikia.
  • Jie pagaminti iš tvirtų ir karščiui atsparių medžiagų, todėl yra patikimesni, lankstesni ir patvaresni.
  • Mūsų V formos diržai padengti guma, todėl ilgiau tarnauja. 

Toyota V formos diržai specialiai pagaminti ir pritaikyti tik Toyota automobiliams. Norėdami išvengti rūpesčių kelyje, reguliariai tikrinkite savo automobilio V formos diržą įgaliotoje Toyota atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Nepaisant to, ar išvykstate trumpam, ar susiruošėte atostogauti, mūsų naujojoje prekių kolekcijoje rasite dovanų kiekvienam. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.