Atnaujintos dalys

Patikimas automobilio remontas

Norint patirti tikrą vairavimo malonumą, labai svarbu, kad Toyota automobilis patikimai tarnautų. Mūsų atnaujintos detalės leidžia mėgautis sklandžiu ir efektyviu automobilio veikimu. Joms taikoma tokia pat garantija, kaip ir mūsų originalioms dalims. Be to, automobilio remontas naudojant atnaujintas dalis padeda mažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Naudojamos tik Toyota gamybos inžinierių sukurtų originalių dalių specifikacijų medžiagos, kad būtų maksimaliai pagerintos automobilio eksploatacinės savybės ir sumažintos degalų sąnaudos. Atnaujintos dalys idealiai tinka Jūsų Toyota automobiliui. Be to, jos išsiskiria patrauklia kaina. Visas dalis mes kruopščiai patikriname, kad užtikrintume Jūsų saugumą kelyje.

 

Kaip vyksta procesas:

1. Atstovybė patikrina produkto naudojimo ir prieinamumo galimybes.

2. Pateikiamas detalės užsakymas (su depozito suma*).

3. Atliekamas automobilio remontas naudojant atnaujintą detalę.

4. Pažeista detalė grąžinama Toyota ir išsiunčiama į patvirtintą atnaujinimo centrą.

5. Detalė išardoma, išvaloma ir patikrinama laikantis Toyota specifikacijų.

6. Detalė atnaujinama.

7. Detalė vėl surenkama ir patikrinama atsižvelgiant į Toyota originalių detalių specifikacijas.

8. Detalė supakuojama ir gali būti naudojama.

* Depozitas užtikrina pažeistos detalės grąžinimą Toyota. Gavus detalę, depozitas grąžinamas.

Tik Toyota atnaujintos detalės užtikrina maksimalų našumą, prilygstantį Toyota originalioms dalims. Daugiau apie tai teiraukitės įgaliotoje Toyota atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM yra dyzelinių variklių išmetamųjų dujų apdorojimo skystis, kuris mažina dyzelinių variklių išskiriamų azoto oksidų (NOx) kiekį.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: