Atnaujintos dalys

Patikimas automobilio remontas

Norint patirti tikrą vairavimo malonumą, labai svarbu, kad Toyota automobilis patikimai tarnautų. Mūsų atnaujintos detalės leidžia mėgautis sklandžiu ir efektyviu automobilio veikimu. Joms taikoma tokia pat garantija, kaip ir mūsų originalioms dalims. Be to, automobilio remontas naudojant atnaujintas dalis padeda mažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Naudojamos tik Toyota gamybos inžinierių sukurtų originalių dalių specifikacijų medžiagos, kad būtų maksimaliai pagerintos automobilio eksploatacinės savybės ir sumažintos degalų sąnaudos. Atnaujintos dalys idealiai tinka Jūsų Toyota automobiliui. Be to, jos išsiskiria patrauklia kaina. Visas dalis mes kruopščiai patikriname, kad užtikrintume Jūsų saugumą kelyje.

 

Kaip vyksta procesas:

1. Atstovybė patikrina produkto naudojimo ir prieinamumo galimybes.

2. Pateikiamas detalės užsakymas (su depozito suma*).

3. Atliekamas automobilio remontas naudojant atnaujintą detalę.

4. Pažeista detalė grąžinama Toyota ir išsiunčiama į patvirtintą atnaujinimo centrą.

5. Detalė išardoma, išvaloma ir patikrinama laikantis Toyota specifikacijų.

6. Detalė atnaujinama.

7. Detalė vėl surenkama ir patikrinama atsižvelgiant į Toyota originalių detalių specifikacijas.

8. Detalė supakuojama ir gali būti naudojama.

* Depozitas užtikrina pažeistos detalės grąžinimą Toyota. Gavus detalę, depozitas grąžinamas.

Tik Toyota atnaujintos detalės užtikrina maksimalų našumą, prilygstantį Toyota originalioms dalims. Daugiau apie tai teiraukitės įgaliotoje Toyota atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: