Atnaujintos dalys

Patikimas automobilio remontas

Norint patirti tikrą vairavimo malonumą, labai svarbu, kad Toyota automobilis patikimai tarnautų. Mūsų atnaujintos detalės leidžia mėgautis sklandžiu ir efektyviu automobilio veikimu. Joms taikoma tokia pat garantija, kaip ir mūsų originalioms dalims. Be to, automobilio remontas naudojant atnaujintas dalis padeda mažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Naudojamos tik Toyota gamybos inžinierių sukurtų originalių dalių specifikacijų medžiagos, kad būtų maksimaliai pagerintos automobilio eksploatacinės savybės ir sumažintos degalų sąnaudos. Atnaujintos dalys idealiai tinka Jūsų Toyota automobiliui. Be to, jos išsiskiria patrauklia kaina. Visas dalis mes kruopščiai patikriname, kad užtikrintume Jūsų saugumą kelyje.

 
Kaip vyksta procesas:

1. Atstovybė patikrina produkto naudojimo ir prieinamumo galimybes.

2. Pateikiamas detalės užsakymas (su depozito suma*).

3. Atliekamas automobilio remontas naudojant atnaujintą detalę.

4. Pažeista detalė grąžinama Toyota ir išsiunčiama į patvirtintą atnaujinimo centrą.

5. Detalė išardoma, išvaloma ir patikrinama laikantis Toyota specifikacijų.

6. Detalė atnaujinama.

7. Detalė vėl surenkama ir patikrinama atsižvelgiant į Toyota originalių detalių specifikacijas.

8. Detalė supakuojama ir gali būti naudojama.

* Depozitas užtikrina pažeistos detalės grąžinimą Toyota. Gavus detalę, depozitas grąžinamas.

Tik Toyota atnaujintos detalės užtikrina maksimalų našumą, prilygstantį Toyota originalioms dalims. Daugiau apie tai teiraukitės įgaliotoje Toyota atstovybėje.

Žiūrėkite daugiau

Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Nepaisant to, ar išvykstate trumpam, ar susiruošėte atostogauti, mūsų naujojoje prekių kolekcijoje rasite dovanų kiekvienam. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.