Atvykite į bandomąjį važiavimą
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą
Raskite įgaliotąjį atstovą

Kėbulas ir dažai

Nė vienas nenorime net pagalvoti apie avariją. Tačiau į avarijas patenka net ir patys atsargiausi vairuotojai. Daugybė žmonių per visą gyvenimą nepatiria jokių susidūrimų. Vis dėlto, daugelis mūsų grįžę į automobilių stovėjimo aikštelę randame sutrenkimą ar įbrėžimą, kurio prieš tai nebuvo.

Gerai tai, kad nesvarbu, koks tai pažeidimas, nes būdami Toyota automobilio vairuotojais galite būti ramūs ir visada kreiptis į įgaliotą Toyota remonto centrą. Vietinis įgaliotas Toyota remonto centras Jūsų automobilį sutvarkys taip, kad jis atrodys kaip iki avarijos.

Paslaugų ir kompetencijos chartija

Toyota į avariją patekusių automobilių remonto chartija įsipareigojama teikti išskirtinės kokybės asmenines paslaugas ir užtikrinti techninę kompetenciją. Visus remonto darbus galite patikėti vietiniam Toyota remonto centrui.

Kad gyvenimas būtų lengvesnis

Nesvarbu, koks avarijos pobūdis, pakanka vos vieno skambučio į įgaliotą Toyota remonto centrą ir remonto darbai bus atlikti. Remonto darbų metu Jums bus paskirtas specialistas, su kuriuo galėsite susisiekti. Šis asmuo sutvarkys visus reikalus už Jus ir net susisieks su Jūsų draudimo bendrove (jei reikės).

Mes palengvinsime jūsų gyvenimą

Toyota į avariją patekusių automobilių remonto chartija apima įsipareigojimą Jus informuoti ir susitarti dėl tikslios automobilio grąžinimo datos ir laiko. Taip pat įsipareigojama nedelsiant Jums pranešti atsiradus nenumatytiems darbams arba nustačius, kad nustatytu laiku darbų baigti nepavyks.

Toyota kokybė

Visi remonto darbai bus atlikti taikant griežčiausius Toyota kokybės standartus. Tai reiškia, kad Jūsų automobilis bus grąžintas toks pat tvirtas ir saugus, koks buvo iki avarijos.

Sutelkti dėmesį į mažus dalykus

Įgalioti Toyota meistrai garsėja savo kruopštumu. Jie uždaro langus, kad į saloną nepatektų dulkių, uždengia sėdynes ir grindis specialiomis apsaugomis ir niekada nepalieka nešvarių pėdsakų ant dažytų paviršių. Šios detalės yra svarbios.

Sklandu ir efektyvu

Vienintelis dalykas, kurio Toyota padaryti negali, tai atsukti laiko atgal ir užkirsti kelio avarijai. Vis dėlto, jei įvyko blogiausia, pasikliaukite įgaliotu Toyota remonto centru. Jis sklandžiai ir efektyviai suteiks visas reikiamas remonto paslaugas ir Jūsų automobilis atrodys taip, kaip iki avarijos.

Žiūrėkite daugiau

Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos. Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai neleidžia oro teršalams patekti į automobilio vidų, todėl oras jo viduje išlieka gaivus ir švarus. Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams. Toyota savininko sritis Toyota savininko sritis Registruokitės Mano Toyota portale, tikrinkite žemėlapių naujinius bei atsisiųskite savininko vadovą.