Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Pažadėtas aptarnavimas

Toyota kokybė

Visi remonto darbai bus atlikti taikant griežčiausius „Toyota“ kokybės standartus.

Garantuotas meistriškumas
„Toyota“ apie Jūsų automobilį išmano geriau nei bet kas kitas – ji sukūrė, pagamino ir apmokė specialistus, kad būtų pasirūpinta.
Sklandžiai ir efektyviai
Galite pasitikėti savo vietiniu „Toyota“ remonto centru, nes jis visus darbus atliks pagal „Toyota“ patvirtintas darbo procedūras ir standartus.
Išliekanti vertė
Saugokite savo investiciją – leisdami savo automobilį apžiūrėti ir tvarkyti „Toyota“ ekspertams išlaikote jo vertę.
Ramybė
Automobilius gaminame taikydami išskirtinius standartus, tačiau kad klientai būtų visiškai ramūs, teikiame patikimą garantinį aptarnavimą.

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate:

Užtikrina didesnį saugumą Toyota interneto svetainėje ir leidžia naudotis minimaliomis paslaugomis.

Padeda gerinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę, pasitelkiant analitinius duomenis, iškylančiuosius apklausos langus, bendrus svetainės veiklos rodiklius ir stebėjimo rezultatus.

Įsimena Jūsų prisijungimo duomenis ir padeda patogiau naudotis svetaine, įsimindami tam tikras Jūsų parinktis.

Suteikia papildomų galimybių, registruoja Jūsų lankytus interneto puslapius arba nurodo, kokios paslaugos teikiamos arčiausiai Jūsų. Jie leidžia pateikti Jums tikslinę reklamą Toyota ir kitose interneto svetainėse.