Devyni patarimai, kad vasarą
keliautumėte be rūpesčių

Apsirūpinkite Toyota aksesuarais
ir originalios dalys

Norint, kad tolimų vasaros kelionių neapkartintų jokie nesklandumai, reikia gerai joms pasirengti – nuo automobilio salono apsaugos nuo karščio iki skysčių papildymo. Laikydamiesi šių devynių paprastų patarimų, Jūs būsite visapusiškai pasirengę išvykoms.

Kokias automobilio dalis reikia patikrinti prieš vasaros keliones?

1. Kaip nustatyti, ar Jūsų automobilio padangos yra saugios?

Apžiūrėkite visas padangas (įskaitant atsarginę), ar nematyti pažeidimų, patikrinkite, ar padangos pripūstos iki rekomenduojamo lygio ir ar protektoriaus gylis yra ne mažesnis už leistiną minimalų.

2. Kaip nustatyti, ar variklis neperkais?

Norėdami išvengti variklio perkaitimo, patikrinkite jo aušinimo sistemą. Prieš vykdami į tolimą kelionę, patikrinkite aušinamojo skysčio lygį ir aušinamojo skysčio žarnelių būklę.

3. Kaip nustatyti, ar reikia keisti automobilio alyvą?

Reguliariai tikrinkite alyvos lygį. Kaip ir aušinamojo skysčio atveju, atėjus laikui keisti alyvą, tai atlikite prieš vykdami į kelionę. Nežinote, kokia alyva labiausiai tinka Jūsų automobiliui? Tokiu atveju kreipkitės į Toyota įgaliotą atstovybę.4. Kaip patikrinti, ar tinkamai veikia oro kondicionierius?


Prieš kelionę patikrinkite savo automobilio oro kondicionieriaus veikimą. Palaikykite ranką prie ventiliacinių angų, patikrindami pro jas pučiamą oro srovę. Jei pučiama nenutrūkstama pastovios temperatūros šalto oro srovė, Jūsų oro kondicionierius greičiausiai veikia tinkamai.

5. Kaip sukrauti bagažą į automobilį rengiantis kelionei?

Sunkius daiktus sudėkite ant bagažinės grindų už galinių sėdynių. Jei bagažinėje trūksta vietos, galima pasinaudoti stogo skersiniais ir lengvai tvirtinama stogo bagažine. Jei planuojate vilkti priekabą ar valtį, kreipkitės į specialistus, kad įrengtų kokybišką vilkimo kablį. Galiausiai, jei kartu su savimi gabenatės augintinius, naudokite kokybišką gyvūnų transportavimo dėžę ir tinkamai įrenkite ją už sėdynių.

Susipažinkite su Jūsų automobiliui siūlomų Toyota vasarinių aksesuarų asortimentu.


Rasti atstovybę

Ką reikėtų įsidėmėti keliaujant vasarą?

6. Kaip pagerinti matomumą vairuojant vasarą?

Patikrinkite langų plovimo skysčio lygį bakelyje. Pilkite tik kokybišką langų plovimo skystį, kad priekinis langas visuomet būtų švarus ir ant jo neliktų dėmių. Jei nuolat lieka dėmių, patikrinkite, ar nepažeisti valytuvai. Jei reikia, pakeiskite valytuvų šluoteles. Vairuodami naudokite saulės akinius su laipsniškai tonuotais ar poliarizuotais lęšiais, kad apsaugotumėte akis nuo akinančios saulės ir ryškiau matytumėte.

7. Kaip neprarasti budrumo tolimose kelionėse?

Leisdamiesi į tolimą kelionę, kas dvi valandas visuomet padarykite 15 minučių pertrauką. Jei norite išlikti maksimaliai dėmesingi, sustokite užkąsti ir ištiesti kojas, taip pat gerkite daug vandens, kad palaikytumėte skysčių pusiausvyrą. Vairuodami nenuobodžiaukite – klausykitės muzikos arba savo mėgstamų radijo laidų per Bluetooth®.8. Kaip apsaugoti automobilį nuo kaitrios saulės?

Paieškokite stovėjimo vietos medžio pavėsyje ar prie pastato, kad išvengtumėte diskomforto grįždami atgal. Be to, prieš važiuojant galima atidaryti langus arba kelias minutes palaikyti įjungtą oro kondicionierių, kad salonas šiek tiek atvėstų. Norėdami užtikrinti maksimalią automobilio apsaugą nuo kaitrios saulės, uždenkite priekinį stiklą apsaugine danga.

9. Kuo užimti vaikus, kad jiems neprailgtų tolimos kelionės?

Organizuokite kelionę taip, kad nepažeistumėte įprasto savo vaikų valgymo ir miego režimo. Sudominkite juos kelione, parodykite kelionės maršrutą GPS navigacijos sistemoje ir pasirūpinkite multimedijos įranga, kad važiuodami vaikai galėtų žiūrėti filmus, klausytis muzikos ir žaisti žaidimus (nepamirškite baterijų ir ausinių).


Susipažinkite su komplektu Summer Holiday

Žiūrėkite daugiau

Toyota savininko sritis Toyota savininko sritis Registruokitės Mano Toyota portale, tikrinkite žemėlapių naujinius bei atsisiųskite savininko vadovą. Toyota garantija Toyota garantija Mūsų automobiliai pagaminti pagal išskirtinius kokybės standartus, tačiau norėdami, kad jų savininkai jaustųsi visiškai ramūs sėdėdami už vairo, siūlome 3 metų gamyklinę garantiją mechaniniams komponentams (išskyrus nusidėvinčias dalis) ir 12 metų garantiją nuo korozijos (negalioja komerciniams automobiliams). Toyota kolekcija Toyota kolekcija Nepaisant to, ar išvykstate trumpam, ar susiruošėte atostogauti, mūsų naujojoje prekių kolekcijoje rasite dovanų kiekvienam. Toyota Baltijos šalių serviso konsultantų profesinio meistriškumo varžybų laimėjimas atiteko Latvijai Toyota Baltijos šalių serviso konsultantų profesinio meistriškumo varžybų laimėjimas atiteko Latvijai Vakar Talino Dainų slėnyje Toyota surengė 14-ąsias Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybas, kurių dėmesio centre šį kartą buvo serviso konsultantų aptarnavimo gebėjimai. Geriausiu Baltijos šalyse tapo Latvijos atstovybės Amserv Motors serviso konsultantas Kristaps Narubins.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: