Toyota vasaros pasiūlymas

Pasirenkite vasarai

Vasara jau ne už kalnų, tad pats metas pasirengti nepakartojamoms vasaros kelionėms. Toyota siūlo visą asortimentą aksesuarų ir originalių dalių, kad galėtumėte saugiai ir be rūpesčių leistis į vasaros nuotykius, nesvarbu, ar jų ieškotumėte pajūryje, ar tyrinėtumėte nepažįstamas vietoves.

Pasirinkę mūsų atostogoms skirtų kokybiškų aksesuarų komplektą, Jūs būsite maksimaliai pasirengę ilgoms vasaros kelionėms savo Toyota automobiliu.

Pasirenkite vasarai

Originalios Toyota dalys vasaros sezonui

Pasirūpinkite, kad vasarą Jūsų Toyota automobilis veiktų nepriekaištingai.

Rinkitės mūsų originalias dalis už patrauklią kainą ir atostogaukite be rūpesčių – Jūsų Toyota automobilis patikimai lydės visose kelionėse. Tik Toyota sukurtos, išbandytos ir patvirtintos originalios dalys padės visapusiškai pasirengti vasaros išvykoms.

/
Salono oro filtras
/
Automobilio priežiūros priemonės,
dažų pieštukai
/
Valytuvų šluotelės
/
Stabdžių kaladėlės
ir diskai

Daugiau vietos, dar daugiau nuotykių

Paketas Summer Holiday

Summer Holiday komplektą sudarantys stogo skersiniai ir dviračių laikiklis sukurti ir išbandyti specialiai Jūsų Toyota automobiliui. Jų kaina – nuo 350 €.

Mūsų Summer Holiday produktai – kokybiški originalūs Toyota aksesuarai, pritaikyti įvairiems poreikiams. Jūsų pasirinkimui siūlome nuo individualiai pritaikomų stogo skersinių ir lengvos stogo bagažinės iki apsauginių grindų kilimėlių ir bagažinės įkloto. Kuo daugiau vietos, tuo daugiau nuotykių.

/
Stogo bagažinė
/
Grindų kilimėliai
/
Stogo skersiniai
/
Dviračių laikiklis
/
Devyni patarimai, kad keliautumėte saugiai ir be rūpesčių

Norint, kad tolimų vasaros kelionių neapkartintų jokie nesklandumai, reikia gerai joms pasirengti. Laikydamiesi šių paprastų patarimų, Jūs būsite visapusiškai pasirengę išvykoms.

Skaityti patarimus

Žiūrėkite daugiau

Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Originalios Toyota sankabos Originalios Toyota sankabos Visais atvejais sankaba turi veikti nepriekaištingai, kad galėtumėte efektyviai bei saugiai perjungti pavaras ir keisti greitį, išlaikydami automobilio kontrolę. Originalūs Toyota amortizatoriai Originalūs Toyota amortizatoriai Efektyviai veikiantys Jūsų Toyota automobilio amortizatoriai ne tik padeda išvengti kelio nelygumų sukeliamų smūgių. Jie yra ne mažiau svarbūs ir saugumo požiūriu. Originalūs V formos Toyota diržai Originalūs V formos Toyota diržai Jūsų Toyota automobilio variklio veikimas priklauso nuo daugelio kitų komponentų darnaus darbo. Sklandų šių komponentų veikimą užtikrina Toyota V formos diržas.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: