Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Toyota vizuali patikra

Apsilankius įgaliotame „Toyota“ remonto centre siekiame suteikti profesionalias ir skaidrias paslaugas jums, kuriomis galėtumėte pasikliauti kiekvieną kartą.

Šio mūsų įsipareigojimo dalimi yra prieš jūsų prašomų darbų vykdymo pradžią „Toyota“ įgalioto remonto centro konsultanto atliekama nemokama automobilio būklės patikra – apžiūra, siekiant užtikrinti jūsų saugumą ir tinkamą „Toyota“ automobilio veikimą.

Atlikus patikrą pateikiama raštiška ataskaita ir paaiškinimas apie automobilio būklę šiose srityse:

•    grindų kilimėlių būklė ir tinkamumas: patikrinama, ar kilimėliai nekliudo naudoti automobilio pedalų;
•    priekinio lango stiklo būklė: ar nėra įbrėžimų ar nuskilimų, kuriuos reikėtų stebėti arba sutvarkyti;
•    valytuvų mentelių ir mechanizmų būklė: patikrinama, ar valytuvai ant priekinio lango stiklo veikia nevibruodami, nešokinėdami ir nepalikdami dryžių;
•    padangų būklė: kiekvienos padangos protektoriaus patikrinimas, nustatant, ar padangos tinkamai sukimba su danga ir užtikrina tinkamą stabdymą;
•    kėbulo būklė: patikrinama, ar nėra įbrėžimų;
•    visų žibintų būklė: patikrinama, ar visi žibintai tinkamai veikia.

Minėtoje ataskaitoje bus aprašyta jūsų automobilio būklė, akcentuojant svarbiausias vietas bei pateikiama darbų, kuriuos reiktų atlikti, kainų bei terminų suvestinė.

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: