Atvykite į bandomąjį važiavimą
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą
Raskite įgaliotąjį atstovą

Toyota vizuali patikra

Apsilankius įgaliotame Toyota remonto centre siekiame suteikti profesionalias ir skaidrias paslaugas jums, kuriomis galėtumėte pasikliauti kiekvieną kartą.

Šio mūsų įsipareigojimo dalimi yra prieš jūsų prašomų darbų vykdymo pradžią Toyota įgalioto remonto centro konsultanto atliekama nemokama automobilio būklės patikra – apžiūra, siekiant užtikrinti jūsų saugumą ir tinkamą Toyota automobilio veikimą.

Atlikus patikrą pateikiama raštiška ataskaita ir paaiškinimas apie automobilio būklę šiose srityse:

•    grindų kilimėlių būklė ir tinkamumas: patikrinama, ar kilimėliai nekliudo naudoti automobilio pedalų;
•    priekinio lango stiklo būklė: ar nėra įbrėžimų ar nuskilimų, kuriuos reikėtų stebėti arba sutvarkyti;
•    valytuvų mentelių ir mechanizmų būklė: patikrinama, ar valytuvai ant priekinio lango stiklo veikia nevibruodami, nešokinėdami ir nepalikdami dryžių;
•    padangų būklė: kiekvienos padangos protektoriaus patikrinimas, nustatant, ar padangos tinkamai sukimba su danga ir užtikrina tinkamą stabdymą;
•    kėbulo būklė: patikrinama, ar nėra įbrėžimų;
•    visų žibintų būklė: patikrinama, ar visi žibintai tinkamai veikia.

Minėtoje ataskaitoje bus aprašyta jūsų automobilio būklė, akcentuojant svarbiausias vietas bei pateikiama darbų, kuriuos reiktų atlikti, kainų bei terminų suvestinė.

Žiūrėkite daugiau

Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams. Toyota savininko sritis Toyota savininko sritis Registruokitės Mano Toyota portale, tikrinkite žemėlapių naujinius bei atsisiųskite savininko vadovą. Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją.