Toyota Extracare

Pratęsti automobilio garantiją 1 arba 2 metams.

Jei įsigijote pratęstąją garantiją Toyota Extracare, galite ir toliau būti visiškai ramūs – jums galioja universali automobilio garantija. Kaip pratęstosios garantijos Toyota Extracare savininkas būsite tikri, kad jūsų automobiliui galios gamyklinė garantija net pasibaigus pardavimo metu suteiktai Toyota garantijai. Pratęstosios garantijos Toyota Extracare privalumai atspindi mūsų siekį rūpintis jūsų gerove ir jūsų Toyota automobiliu. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų automobilis būtų saugus, patikimas bei atitiktų jūsų lūkesčius.

Ką turite žinoti

Toyota siūlo galimybę pratęsti automobilio garantiją iki dviejų metų, jei automobilis yra ne senesnis nei 3 metai, jo rida yra iki 100 000 km, priežiūra buvo atlikta pagal Toyota priežiūros programą ir automobilis buvo parduotas iki 2020-01-01. Pratęstoji Toyota Extracare garantija pradės galioti pasibaigus originaliajai Jūsų automobilio garantijai.

Toyota Eurocare paslauga

Įsigijus Toyota Extracare garantiją, Jums bus teikiama ir Toyota Eurocare pagalba kelyje, kuri galioja visose ES ir kitose šalyse pratęstosios garantijos laikotarpiu.

/

Žiūrėkite daugiau

Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Dakaro ralyje svarbus ne tik greitis, bet ir kokybė, patikimumas bei patvarumas. Sužinokite daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing dalyvavimą legendiniame ralyje. Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams. Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Pirmąjį vandeniliu varomą Mirai sedaną Toyota pristatė 2014 m., o dabar įmonė yra pasirengusi pakelti savo visiškai aplinkos neteršiančią kuro elementais varomų elektromobilių (FCEV) technologiją į naujas aukštumas su antrosios kartos koncepciniu Mirai automobiliu. Naujasis Toyota PROACE CITY ir PROACE CITY VERSO Naujasis Toyota PROACE CITY ir PROACE CITY VERSO Paruoštas Jūsų verslui.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: