Toyota Extracare

Pratęsti automobilio garantiją 1 arba 2 metams

Jei įsigijote pratęstąją garantiją Toyota Extracare, galite ir toliau būti visiškai ramūs – jums galioja universali automobilio garantija. Kaip pratęstosios garantijos Toyota Extracare savininkas būsite tikri, kad jūsų automobiliui galios gamyklinė garantija net pasibaigus pardavimo metu suteiktai Toyota garantijai. Pratęstosios garantijos Toyota Extracare privalumai atspindi mūsų siekį rūpintis jūsų gerove ir jūsų Toyota automobiliu. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų automobilis būtų saugus, patikimas bei atitiktų jūsų lūkesčius.

Ką turite žinoti

Toyota siūlo galimybę pratęsti automobilio garantiją iki dviejų metų, jei automobilis yra ne senesnis nei 3 metai, jo rida yra iki 100 000 km, priežiūra buvo atlikta pagal Toyota priežiūros programą ir automobilis buvo parduotas iki 2020-01-01. Pratęstoji Toyota Extracare garantija pradės galioti pasibaigus originaliajai Jūsų automobilio garantijai.

Toyota Eurocare paslauga

Įsigijus Toyota Extracare garantiją, Jums bus teikiama ir Toyota Eurocare pagalba kelyje, kuri galioja visose ES ir kitose šalyse pratęstosios garantijos laikotarpiu.

/

Žiūrėkite daugiau

Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos. Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai neleidžia oro teršalams patekti į automobilio vidų, todėl oras jo viduje išlieka gaivus ir švarus. Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams. Toyota vizuali patikra Toyota vizuali patikra Apsilankius įgaliotame Toyota remonto centre siekiame suteikti profesionalias ir skaidrias paslaugas jums, kuriomis galėtumėte pasikliauti kiekvieną kartą.