Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Toyota garantija

Toyota bendrovė didžiausią prioritetą teikia klientui. Tikimės, jog mūsų klientai visuomet galės pasikliauti Toyota. Todėl mes siekiame sukurti tokius automobilius, kurie visuomet atitiktų pačius aukščiausius reikalavimus.

Trumpai apie Toyota garantiją

warranty-2016-lt

Apie Toyota garantiją išsamiai


1. Bendroji garantija
Ši garantija taikoma bet kokiems dėl gamybos arba surinkimo atsiradusiems trūkumams arba defektams įprastai eksploatuojant automobilį. Ji suteikiama 3 metams arba 100 000 km (atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau), pirmaisiais metais netaikant jokių ridos apribojimų.
Taikant šią garantiją, padengiamos automobilio vilkimo* į artimiausias įgaliotąsias Toyota dirbtuves išlaidos (pagal „Toyota Eurocare“ programą) sugedus automobiliui, jei šis gedimas įvyksta dėl garantijoje numatytų trūkumų.

* Informacijos apie „Toyota Eurocare“ pagalbos kelyje programos terminus ir sąlygas rasite „Toyota Eurocare“ knygelėje.

2. Dažyto paviršiaus garantija
Ši garantija galioja visoms dažytoms kėbulo dalims, t. y. visiems dažymo defektams, atsiradusiems dėl nekokybiškų medžiagų arba netinkamo darbo. Galioja 3 metus, nepriklausomai nuo ridos (išskyrus pikapų bagažines, kurioms garantija taikoma 1 metus).

3. Garantija nuo ištisinės korozijos
Nepriklausomai nuo ridos suteikiama 12 metų (6 metai „Dyna 100/150“, „Hilux“ ir „Proace“) garantija nuo kėbulo perforacijos (t. y. skylių, atsirandančių kėbule), kurią sukėlė korozija, atsiradusi dėl prastos medžiagų kokybės ar nekokybiško darbo (išskyrus pikapų bagažines, kurioms taikoma 3 metų garantija).
Kėbulas – tai visos originalios Toyota lakštinio metalo kėbulo plokštės, įskaitant tokias dalis kaip variklio dangtis, durys, bagažinės dangtis ar dugno plokštė, išskyrus prie kėbulo tvirtinamas detales – įvairias apdailos juosteles, buferius ir vyrius.

4. Hibrido garantija
Ši garantija galioja bet kokiems dėl gamybos arba surinkimo atsiradusiems trūkumams arba defektams įprastai eksploatuojant automobilį. Ji suteikiama 5 metams arba 100 000 km (atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau), pirmaisiais metais netaikant jokių ridos apribojimų šiems hibrido komponentams:
— hibridinės transporto priemonės akumuliatoriui;
— hibridinės transporto priemonės akumuliatoriaus elektroniniam valdymo blokui;
— hibridinės transporto priemonės centriniam elektroniniam valdymo blokui;
— hibridinės transporto priemonės inverteriui ir konverteriui.

5. Garantija nuo ištisinės korozijos
— Automobilis turi būti eksploatuojamas laikantis gamintojo pateiktų techninių reikalavimų ir instrukcijų. Priešingu atveju garantija gali negalioti;
— Būtina saugoti visus dokumentus, įrodančius, kad automobilis buvo prižiūrimas laikantis instrukcijų;
— Jei norite, kad gedimai ar defektai būtų pašalinti pagal galiojančią garantiją, turite kuo skubiau automobilį pristatyti į Toyota atstovybės remonto dirbtuves. Šis reikalavimas keliamas tam, kad būtų išvengta defektų apimties didėjimo ir papildomų remonto darbų.

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: