DROP BY DROP

NEĮMANOMA TAMPA REALYBE

Mes tikime, kad kai turite judėjimo laisvę, viskas yra įmanoma. Padėti žmonėms pranokti savo lūkesčius - tai motyvuoja mus veikti, ir kiekvienas darbas yra žingsnis arčiau šio tikslo.

Mes taip pat keliaujame link savo tikslo ir siekiame savo neįmanomo: bendruomenės be emisijų. Pirmasis mūsų žingsnis šia linkme - tai Mirai, automobilis, kuris išmeta tik vandens lašus.

Tai istorija, kaip žingsnis po žingsnio, lašas po lašo neįmanoma tampa realybe.

AUTOMOBILIS, KURIS IŠMETA TIK VANDENS LAŠUS

 

/

Iš išorės Mirai gali atrodyti kaip įprastas ketverių durelių sedanas. Jis toks pats praktiškas, saugus ir lengvai vairuojamas kaip paprastas automobilis, jį galima pripildyti per kelias minutes ir su pilnu baku nuvažiuoti 500 km. Skirtumas toks, kad į Mirai baką pilamas ne benzinas, o vandenilis.

/

Mirai technologijos pagrindą sudaro pažangūs kuro elementai, kurie slėginiame balione laikomas vandenilio dujas paverčia elektra. Vandenilio kuro elementą turintys automobiliai yra panašūs į naujos kartos elektromobilius, išskyrus vieną unikalią savybę: vienintelė jo emisija yra vanduo. Jokių žalingų anglies dioksido dūmų, azoto oksidų ar kenksmingų dalelių. Jokio papildomo įkrovimo - tiesiog pripildykite baką, kaip bet kurio kito pasaulio automobilio.

/

Lašas po lašo Mirai paverčia neįmanomą realybe. Visame pasaulyje verslo įmonės, taksi ir automobilių nuomos įmonės bei policija, siekdamos sumažinti savo autoparkų poveikį aplinkai, įvertino naujojo Mirai privalumus.

RUOŠIAME VISUOMENĘ FUNKCIONUOTI BE EMISIJŲ

/

Mūsų pasauliui reikia naujo energijos šaltinio, patvarios sistemos, kuri pakeistų iškasamąjį kurą. Mūsų sprendimas? Vandenilis. Pagamintas iš atsinaujinančios energijos šaltinių, tokių kaip saulė ir vėjas vandenilis neturi jokios anglies ir, skirtingai nei kiti energijos šaltiniai, yra lengvai sandėliuojamas ir transportuojamas dideliais kiekiais. O geriausia yra tai, kad vienintelis proceso pašalinis produktas yra vanduo.

/

Tai nėra greitai įgyvendinamas sprendimas. Tačiau vandenilis pamažu keičia transporto sektorių ir jo paklausa tik didės. Iki 2050 m. vandenilis gali sudaryti beveik vieną penktadalį visų suvartojamos energijos išteklių. Nuo transporto priemonių ir gamyklų aprūpinimo elektros energija iki namų ir įmonių šildymo – mes nenuilstamai dirbame, siekdami realizuoti savo viziją – kurti vandenilio visuomenę, gyvenančią ekologiškai švarioje aplinkoje.

Dabar mums tai – misija neįmanoma. Tačiau esame pasiryžę mažais žingsneliais siekti, kad ji taptų įmanoma.

Kaip neįmanomus dalykus paverčiame įmanomais

/
Kuro elementais varomi autobusai Koncepciniame kuro elementais varomame Toyota Sora autobuse pritaikyta Mirai sukurta Toyota kuro elementų sistema. Nepriekaištingais ekologiniais rodikliais pasižymintis Sora autobusas, kuris neišskiria nė gramo CO2 ir pavojingų medžiagų, gali būti naudojamas net kaip avarinis energijos šaltinis katastrofų vietose. Iki 2020 m. Tokijo olimpinių ir parolimpinių žaidynių atidarymo Toyota planuoja pristatyti per 100 Sora modelių, daugiausia Tokijo metropolinėje teritorijoje.
/
Kuro elementais varomi sunkvežimiai Nuo 2017 m. balandžio mėn. kaip bandomasis modelis pradėtas eksploatuoti Project Portal Alpha sunkvežimis įveikė daugiau nei 10 000 mylių (16 000 km) važinėdamas ir gabendamas krovinius realiomis sąlygomis Long Byčo ir Los Andželo uostuose bei jų apylinkėse. Šis sunkvežimis į aplinką išskiria tik vandens garus. Naujos sunkvežimio versijos, kurią bendrovė pavadino Beta, nuvažiuojamas atstumas su pilnu baku padidėjo iki daugiau nei 300 mylių (apie 480 km). Taigi iki apsilankymo degalinėje šis sunkvežimis gali pervežti daugiau krovinių uostuose neišskirdamas nė gramo teršalų ir taip dar labiau sumažindamas neigiamą krovos darbų poveikį aplinkai.
/
Kuro elementais varomi šakiniai krautuvai Tojotos mieste veikiančioje savo Motomachi gamykloje Toyota pradėjo eksploatuoti 20 kuro elementais varomų šakinių krautuvų, kuriuos pagamino Toyota Industries Corporation. Gamykloje taip pat įrengta specialiai šakiniams krautuvams skirta vandenilio stotelė. Kuro elementais varomomis versijomis Toyota planuoja pakeisti ir daugiau dabar naudojamų tradicinių šakinių krautuvų: iki 2020 m. Motomachi gamykloje turėtų būti eksploatuojama iš viso 170–180 vandenilinių krautuvų.
/
Kuro elementų jėgainė Siekdama visiškai panaikinti anglies dvideginio keliamą taršą Toyota Logistics įmonėje Long Byčo uoste, Toyota stato pirmąją pasaulyje vieno megavato karbonatų kuro elementų trigeneracinę jėgainę (Tri-Gen) su vandenilio stotele. Visiškai atsinaujinančios energijos jėgainėje iš žemės ūkio atliekų bus gaminamas vanduo, elektros energija ir vandenilis Toyota Logistics Services (TLS) įmonės Long Byčo uoste poreikiams patenkinti.

Daugiau apie vandenilį

Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Pirmąjį vandeniliu varomą Mirai sedaną Toyota pristatė 2014 m., o dabar įmonė yra pasirengusi pakelti savo visiškai aplinkos neteršiančią kuro elementais varomų elektromobilių (FCEV) technologiją į naujas aukštumas su antrosios kartos koncepciniu Mirai automobiliu. Naujasis Toyota PROACE CITY ir PROACE CITY VERSO Naujasis Toyota PROACE CITY ir PROACE CITY VERSO Paruoštas Jūsų verslui. Originalūs Toyota aksesuarai Originalūs Toyota aksesuarai Su originaliais Toyota aksesuarais Jūsų Toyota automobilis taps dar dailesnis, individualesnis ir funkcionalesnis. Toyota siūlo platų visiems įvairių kartų modeliams skirtą aksesuarų asortimentą. Išsirinkite tinkamus aksesuarus savo Toyota automobiliui. Toyota savininko sritis Toyota savininko sritis Registruokitės Mano Toyota portale, tikrinkite žemėlapių naujinius bei atsisiųskite savininko vadovą.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.