e-PALETTE
Pavaizduotas koncepcinis automobilis.
Nauja mobilumo paslauga kiekvienam.
Toyota pirmasis BEV, sukurtas specialiai Autono-MaaS*, 2020 metų Tokijo Olimpinėms ir Paralimpinėms žaidynėms sukurta e-Palette padės patenkinti personalo ir sportininkų pervežimo poreikius Olimpiniame ir Paralimpiniame kaimelyje.
Galia
Elektrinis
Navigacija
Automatinis vairavimas
KIEKVIENAM
Paslaugos, atitinkančios klientų poreikius.
e-Palette yra įvairiai pritaikoma taip, kaip maišant dažus ant įprastos paletės. Dėl lygios ir plačios vidaus erdvės, kurioje nėra kliūčių, dizaino su žemomis grindimis, įranga gali būti montuojama atsižvelgiant į vartotojo poreikius, tokius kaip dalijimosi automobiliais specifikacijos, viešbučio kambario specifikacijos ir mažmeninės prekybos specifikacijos.
Verslui
Išmaniau kartu.
Toyota, kaip judrumo paslaugų platformos kūrėja, sutelkia dėmesį į naujų ir patrauklių partneriams funkcijų kūrimą, kurios jiems padeda išplėsti savo vertės grandinę ir pagerinti klientų gyvenimą. e-Palette yra viena iš socialinių galimybių mobilizuoti šią viziją. Toyota to siekia bendradarbiaudama su kitais paslaugų teikėjais ir technologijų kūrimo įmonėmis.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: