e-PALETTE
Pavaizduotas koncepcinis automobilis.
Nauja mobilumo paslauga kiekvienam.
Toyota pirmasis BEV, sukurtas specialiai Autono-MaaS*, 2020 metų Tokijo Olimpinėms ir Paralimpinėms žaidynėms sukurta e-Palette padės patenkinti personalo ir sportininkų pervežimo poreikius Olimpiniame ir Paralimpiniame kaimelyje.
Galia
Elektrinis
Navigacija
Automatinis vairavimas
KIEKVIENAM
Paslaugos, atitinkančios klientų poreikius.
e-Palette yra įvairiai pritaikoma taip, kaip maišant dažus ant įprastos paletės. Dėl lygios ir plačios vidaus erdvės, kurioje nėra kliūčių, dizaino su žemomis grindimis, įranga gali būti montuojama atsižvelgiant į vartotojo poreikius, tokius kaip dalijimosi automobiliais specifikacijos, viešbučio kambario specifikacijos ir mažmeninės prekybos specifikacijos.
Verslui
Išmaniau kartu.
Toyota, kaip judrumo paslaugų platformos kūrėja, sutelkia dėmesį į naujų ir patrauklių partneriams funkcijų kūrimą, kurios jiems padeda išplėsti savo vertės grandinę ir pagerinti klientų gyvenimą. e-Palette yra viena iš socialinių galimybių mobilizuoti šią viziją. Toyota to siekia bendradarbiaudama su kitais paslaugų teikėjais ir technologijų kūrimo įmonėmis.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.