JPN TAXI
Patogumas slypi tradiciniame dizaine.
JPN Taxi yra naujas taksi autoparkas Japonijoje, sukurtas visiems keleiviams nuo vaikų iki senolių ar neįgaliųjų vežimėliuose. Naujoviško dizaino Japonijos taksi išsiskiria modernia išvaizda ir funkcijomis. Tradicine koiai (indigo) spalva dažyti automobiliai atrodo kaip tradiciniai, tačiau turi daugybę modernų charakteristikų.
Variklis
Hibridinis elektrinis
Degalų ekonomija
19,4 km/l
Plačios slankiojančios galinės durelės
Motorizuotos
TYRIMAI IR PLĖTRA
Kodinis pavadinimas: Team Rickshaw.
Toyota inžinierių komanda su kodiniu pavadinimu Team Rickshaw įgyvendino genchi genbutsu; tai reiškia „prieiti prie šaltinio ir surinkti faktus“. Jie tyrinėjo taksi įmones, gerbūvio paslaugas teikiančias įmones ir bendravo su specialistais iš visos Japonijos. Jie atliko apklausas apie taksi naudojimą didžiausiuose miestuose turistų lankomose vietose, nuo stichinių nelaimių nukentėjusiose teritorijose ir ligoninėse. Jie net važinėjo kartu su taksi vairuotojais, kad praktiškai suprastų, ko reikia norint sukurti geresnį taksi automobilį.
Universalus dizainas įvairiausiems žmonėms.
PRIEINAMUMAS
Universalus dizainas.
JPN Taxi buvo sukurtas kaip pagerinto prieinamumo automobilis visiems keleiviams. Jis turi sudedamą rampą vežimėliams bei daug vietos keleiviams viduje. Toks prieinamumo dizainas labai svarbus siekiant užtikrinti automobilio universalumą ir mobilumą. Jį pamatysite 2020 metų Tokijo Olimpinėse ir Paralimpinėse žaidynėse.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: