LQ
Pavaizduotas koncepcinis automobilis.
Kuriame emocinį ryšį su vairuotoju
Anksčiau automobilius mėgome už tai, kad jie mus galėjo perkelti į tolimus kraštus ir tapti nuotykių dalyviais. Patobulėjus technologijoms mes galime prisitaikyti prie vairuotojų gyvenimo būdo ir suteikti dar daugiau naujų galimybių. Toyota didžiuojasi galėdama pristatyti LQ - automobilį, kuris užtikrina suasmenintą patirtį, atitinka kiekvieno vairuotojo unikalius mobilumo poreikius ir sukuria dar stipresnį ryšį tarp automobilio ir vairuotojo.
Krumpliaratinė pavara
Elektromobilis su akumuliatoriumi
EV nuvažiuojamas atstumas
Maždaug 300 KM
Talpa
4
Yui - mobilumo ekspertas ir A.I. Priemonė
LQ yra koncepcinis automobilis, kuriame patobulintos technologijos kuria emocinį ryšį tarp automobilio ir vairuotojo įgyvendindamos svarbiausią kūrybos koncepciją: mokytis, augti, mylėti. LQ turi automatinio vairavimo funkciją ir Yui - galingą dirbtinio intelekto valdomą interaktyvią priemonę, skirtą mokytis iš vairuotojo ir užtikrinti suasmenintą mobilumo patirtį. Pavadinimas LQ išreiškia Toyota viltį, kad toks požiūris taps bendrąją ateities automobilių plėtojimo kryptimi, išryškinant santykį tarp automobilio ir vairuotojo.
Technologija, skirta užtikrinti saugumą, ramybę ir komfortišką mobilumo patirtį.
LQ turi ne tik SAE Level 4 ekvivalentišką automatinio vairavimo funkciją, bet ir automatizuotą automobilio statymo sistemą, užtikrinančią prieinamumą ir patogumą. AR-HUD (angl. Augmented Reality Head-Up Display, Praplėstos realybės viršutinis ekranas) padidina vairuotojo informavimo sritį ir užtikrina vairavimo saugumą. LQ išplėstinė sėdynių pritaikymo sistema yra sudaryta iš pripučiamų įdėklų, įstatomų į sėdynę, ir oro kondicionavimo sistemos sėdynėje. Tai padeda vairuotojui neužmigti arba atsipalaiduoti, priklausomai nuo vairavimo situacijos.
Intuityvi komunikacija.
LQ naudoja stogo ir grindų kilimėlių zonas kaip intuityvios komunikacijos platformą dalintis informacija tarp automobilio ir keleivių. Integruotas apšvietimas šviečia skirtingomis spalvomis, taip papildydamas automatinį arba rankinį važiavimo režimą, ir apšviečia skirtingas keleivių kojų srities dalis, taip nurodydamas, į kurį keleivį kreipiasi Yui. LQ taip pat gali perduoti informaciją apie transporto priemonės viduje ir išorėje esančius žmones, pavyzdžiui, kelio paviršiaus būklę, naudodamas skaitmeninius mikrotrauminius prietaisus (DMD), įmontuotus jo priekiniuose žibintuose. Sistema gali suaktyvinti milijoną mažyčių integruotų veidrodėlių ir taip kelyje priešais projektuoti sudėtingas figūras.
Dizainas: priešingai nei visada
LQ kabina suprojektuota su futuristiniu, į priekį nukreiptu siluetu, kuris nustato Yui į prietaisų skydelio centrą, ir su linijomis, kurios iš transporto priemonės vidaus sklandžiai pereina į išorę. Minimalistinis interjeras yra švarus ir aptakus, o tokie svarbūs elementai kaip oro kondicionieriaus angos yra paslėpti už nematomų plokštumų. 3D centrinė konsolė yra sustiprinta naudojant topologijos optimizavimo projektavimo techniką, kuri užtikrina optimalų stiprumą ir sudaro modernų automobilio saloną su mažiau vairuotojui matomų atraminių konstrukcijų. Išorinėse duryse stiklas sklandžiai susieja su transporto priemonės interjeru ir sukuria integruotą, elegantišką dizainą.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.