MIRAI CONCEPT
Pavaizduotas koncepcinis automobilis.
Naujos kartos nulinės emisijos elektromobilis su kuro elementais.
2014 metais pristatytas pirmosios kartos Toyota Mirai įrodė pasauliui vandenilio naudojimo gauti švarią ir tvarią mobiliąją energiją potencialą. Automobilis gali nuvažiuoti tiek pat kaip ir tradiciniai automobiliai, o vienintelė jo emisija tėra vanduo. Mirai koncepcinis automobilis yra galutinės kūrimo stadijos antrosios kartos Mirai automobilis. Visiškai pertvarkytas Mirai automobilis žymi svarbų žingsnį į priekį kuriant elektra varomas transporto priemones ir vandenilio potencialą. Jis gali nuvažiuoti kur kas ilgesnį kelią ir išsiskiria patobulintomis vairavimo savybėmis ir elegantiška, sportiška konstrukcija, padidinta erdve keleiviams ir didesniu komfortu.
Vairavimo sistema
Varomieji galiniai ratai
Atstumas
30 % didesnis
Talpa
5
Stilingas ir modernus automobilis, užtikrinantis dar geresnę vairavimo patirtį.
Mirai koncepcinį automobilį sukūrė kaip automobilį, kuriuo visuomet būtų smagu keliauti, kuris išsiskirtų emocionaliu ir patraukliu dizainu, būtų dinamiškas, greitai reaguotų ir leistų vairuotojui visuomet šypsotis. Mirai koncepcinis automobilis traukia akį dinamiška išore, žemomis linijomis, elegantiškomis proporcijomis ir grakščiu korpusu bei dideliais 20 col. skersmens ratais. Visa tai kartu sukuria galingo išskirtinio automobilio įspūdį. Jis pristatomas naujos išorės spalvos (daugiasluoksnės ryškios mėlynos), keliais sluoksniais dengta spalva išsiskiria ypatingu ryškumu ir gyliu. Interjeras įtraukia vairuotoją į paprastą ir modernią erdvę, kurioje paprasta jaustis patogiai ir šiltai.
Kur kas pranašesnės važiavimo charakteristikos.
Sukurta taip, kad tiktų visoms Toyota važiuoklėms, įskaitant vandenilio kuro elementus, naujausia modulinė Toyota platforma Mirai koncepciniam automobiliui suteikia korpuso patvarumą, didesnį veržlumą ir reakcingumą ir nuleidžia jo sunkio centrą žemiau, kad automobilis būtų dar manevringesnis. Kuro elementų sistemos pagerinimai apima ne tik didesnę ridą, bet ir sklandesnę reakciją pajudant iš vietos, geresnį ryšį tarp vairuotojo droselio ir automobilio įsibėgėjimo. Automobilį lengva valdyti važiuojant vingiuotais keliais, o greitkeliuose galima nuvažiuoti ilgesnį atstumą ir jaučiamas galios pojūtis.
Naujas FCEV technologijos etapas.
Naujos kartos Mirai visiškai perkurta kuro elementų sistema užtikrina kur kas pranašesnį veikimą. 30 % didesnis nuvažiuojamas atstumas dėl srovės generavimo didesnės talpos vandenilio bake ir kitos pranašesnės funkcijos.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.