MOBILUMO PROJEKTAI

Judėjimo galia viso pasaulio žmonėms padeda pasiekti neįtikėtinų dalykų. Toyota mobilumo iniciatyvos šias istorijas suranda, parodo, akcentuoja ir paspartina, nes judėjimo laisvė užtikrina, kad įmanoma viskas.

Riedlenčių, dviračių ir neįgaliųjų motokroso aikštelė
Toyota riedlenčių, dviračių ir neįgaliųjų motokroso aikštelė buvo sukurta siekiant įtraukti kuo didesnę sportininkų ant ratukų grupę. Ji skirta riedlentininkams, dviratininkams ir WCMX sportininkams suteikti vienodas judėjimo galimybes.
Sužinokite daugiau

Paralimpinės technologijos
Toyota GAZOO Racing tiesiogiai bendradarbiavo su paralimpinių žaidynių aukso medalininke Andrea Eskau, kad sukurtų iki šiol neregėtą dviratį su rankine pavara.
Sužinokite daugiau

Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.