TOYOTA PARALIMPINĖS TECHNOLOGIJOS
Toyota inžinieriai ir daugkartinė paralimpinių žaidynių aukso medalininkė Andrea Eskau bendradarbiauja siekdami dviračių sportą pakelti į neregėtas aukštumas.
PRISTATOME
Andrea Eskau
Andrea Eskau – dviratininkė, keturių auksinių ir sidabrinių paralimpinių medalių laimėtoja. Ji taip pat turi keturis aukso, keturis sidabro ir du bronzos medalius iš žiemos paralimpiadų. Dabar ji bendradarbiauja su Toyota, kad pasiektų dar daugiau.
Paralimpinių technologijų jėga
Inžinierius Roger Kirschner gimė su paralyžiuota kairiąja kūno puse. Abu jo tėvai buvo profesionalūs lenktynininkai, tad jis nenorėjo atsilikti nuo greito gyvenimo būdo. Po dviračio avarijos Andrea Eskau patyrė stuburo traumą. Ji taip pat nenorėjo sulėtinti tempo ir nusprendė lenktyniauti paralimpinėse žaidynėse.

Net ir laimėjus keturis aukso medalius vasaros ir dar keturis aukso medalius žiemos paralimpinėse žaidynėse, jos pasiryžimas judėti greičiau neišblėso. Roger ir Andrea dirbo kartu su Toyota inžinierių komanda, kad dar labiau patobulintų dviratį su rankine pavara. Šiandien jos dviratis yra 30 proc. lengvesnis ir optimizuotas jai, todėl leidžia sportininkei pasiekti geriausių rezultatų.
Pažvelgiau į turimą dviratį ir išsyk pajutau. Reikia naujos koncepcijos... daugiau standumo ir mažiau svorio. Įstabu, nes kalbu su lenktynininke ir lenktyniniu automobiliu viename asmenyje – ji pati yra variklis.
Roger Kirschner
Inžinierius
/

Mobilumo technologijos
Toyota inžinierių komanda pasinaudojo TOYOTA GAZOO Racing technologija ir pritaikė ją Andrea dviračiui su rankine pavara bei padarė jį lengvesnį ir tvirtesnį negu anksčiau.


Mobilumo vizija
Toyota tiki, kad judėjimas padeda siekti lygių galimybių. Tokios sportininkės kaip Andrea yra tik vienas iš pavyzdžių, kaip Toyota padeda visiems žmonėms išnaudoti visą savo potencialą.

Atsidavę sportininkams
Toyota ir Andrea per pastaruosius septynerius metus kartu dirbo prie įvairių projektų, taip pat ir jos specialių rogučių. Esame įsipareigoję suteikti savo sportininkams įrankius, reikalingus pajusti judėjimo galią.


Olimpinės ir paralimpinės žaidynės
Būdama Tarptautinio olimpinio komiteto ir Tarptautinio paralimpinio komiteto oficialia mobilumo partnere visame pasaulyje, Toyota yra įsipareigojusi išlaisvinti žmogaus potencialą per judėjimo galią ir padėti olimpinėms bei paralimpinėms viltims pasiekti savo tikslus padidinant prieinamumą, žinomumą ir tobulinant technologijas. Partnerystėmis Toyota siekia paskatinti viso pasaulio žmones žengti pirmuosius svajonių įgyvendinimo žingsnius neatsižvelgiant į lytį, amžių, tautybę ar negalią. Toyota tiki – su užtikrinta judėjimo laisve įmanoma viskas.

/

TOYOTA GAZOO Racing
Dalyvaudama automobilių sporte, Toyota vykdo ypatingą misiją: tobuliname ne tik automobilius, bet ir juos gaminančių žmonių sugebėjimus. Ši Toyota gamybos filosofija nepakito nuo kompanijos įkūrėjo Kiichiro Toyoda laikų. Ekstremalios automobilių sporto sąlygos atskleidžia visą transporto priemonių potencialą. Potencialą, kurio neįžvelgsite kasdieniame vairavime. Automobilių sportas leidžia išbandyti maksimalias transporto priemonių ribas ir jas peržengti – tam, kad galėtume kurti pačias geriausias transporto priemones.

Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.