SORA - ELEKTROBUSAS SU KURO ELEMENTAIS
Ten, kur vandenilis susitinka su deguonimi, laukia švaresnė ateitis.
Mes siekiame ateities pereidami nuo autobusų, varomų iškasamuoju kuru, prie elektrobusų su kuro elementais. SORA (tai vandens ciklo - dangus, vandenynas, upė, oras (angl. sky, ocean, river, air) santrumpa) veža keleivius į Tokiją link stilingos, patogios nulinių emisijų ateities.
GALIOS AGREGATAS
Toyota kuro elementų sistema (TFCS)
SAUGA
Įspėjimo apie susidūrimą sistema
TALPA
79
Tvari veikla
Patogu ir ekologiška.
Varomas švariu atsinaujinančiu vandeniliu SORA įkūnija geriausias ateities transporto savybes. Tai ne vien priemonė iš taško A patekti į tašką B - mes kuriame transporto priemones, kurios būtų tvarios, pažangios, prieinamos ir labiau tausotų aplinką. Tai mūsų į žmogų orientuoto dizaino pagrindas. Tai ateities mobilumas, kurio vienintelis pašalinis produktas yra vanduo.
SORA: dangus, vandenynas, upė, oras
Technologija.
Išmanesnis mobilumas.
Futuristiško stiliaus įspūdingas LED apšvietimas - tai daugiau nei vien vaizdas. SORA autobusai moka palaikyti ryšį vienas su kitu išmaniosiose kolonose, taupyti energiją ir užtikrinti sklandų susisiekimą. Avarijų atveju juos galima naudoti kaip avarinius energijos šaltinius su 235 kWh.* Viduje nenaudojamos sėdynės automatiškai užsilenkia (pradedant nuo Japonijos), kad liktų daugiau vietos stovintiems keleiviams ir vežimėliams.
*Energija, kurią galima tiekti, ir jos kiekis gali skirtis priklausomai nuo maitinimo šaltinio veikimo, likusio vandenilio kiekio ir energijos sąnaudų.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: